Ovulace 21 DC?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
102
3.5.22 16:56

Ovulace 21 DC?

Ahoj,
skoro vzdy jsem mela ovulaci 16 DC, tenhle cyklus jsem mela opozdenou MS a ovulace prisla az ted 21 DC, delala jsem si dnes ovulacni test a byl pozitivni.

Vcera jsme meli sex, mame mit pro jistotu i dneska? Ten ovulacni test znamena, ze ovulace teprve prijde?

Diky za rady :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28166
3.5.22 17:16

Pozitivní test znamená, že by k ovulaci mělo dojít do 24-48h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
3.5.22 18:54

@yna194 já měla ovulaci až 24DC, sex byl 22DC a pak už ne. A vyšlo to, nechápu ani jak :mrgreen: klidně to pojisti dneska :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28166
3.5.22 19:38

Jinak já jsem mívala běžně ovulaci kolem 20 dc. A povedlo se i ze sexu 3-4 dny před. Není to žádný zázrak, ony ty potvůrky přežijí pár dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
4.5.22 07:40

Tak vcera stejne nic nebylo, manzel usnul..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
4.5.22 13:14

Ahojky,
Taky jsem byla vcera překvapená, ze mam pozitivní ovulacni test, ikdyz jsem byla vcera 21DC. A cykly mivam 28-32 tak jsem zvedava. Manzel mel vcera 24tku, tak zkusim jestli vecer uz bude fit na sex :D :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
4.5.22 17:15

@Majule1811 ja taky mivam vetsinou cyklus 28 dni a ovulaci az 16 DC. Kdybych si to nahodou nezmerila, tak nevim, ze ovulaci mam :-D
Ja jsem chtela uz vcera mit sex, ale pokus byl neuspesny. Mela jsem to na to i velkou chut, tak jsem pak rano byla kvuli tomu prejeta a na muze trichu nastvana. Snad se dneska zadari.
Nikdy mu ale nerikam, ze mam zrovna ovulaci, aby se kvuli tomu treba necitil pod stresem, ze musi podat nejlepsi vykon :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
4.5.22 18:55

@yna194 tak manzel ro vi. Jde o nase druhy ditko, ale bereme to s usmevem(zatim) :D :D ono pak nacasovat sex s ditetem mi prijde hrozna veda :D manzel dela 24 hodinové šichty, takže dneska cely den spal, tak doufam, ze dcera bude večer dobre spat a my neco stihneme a ze manzel bude dostatecne odpocaty :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat