Poradíte? Ovulace

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.5.22 12:50

Poradíte? Ovulace

Dobrý den prosím poradíte? Poslední menstruace začala 17.3. V měsíci dubnu žádná menstruace nedorazila. Dnes jsem si dělala ovulacni test a vyšly 2 čárky. Průběžné si dělám i těhotenské ale ty jsou negativní.. Před 3 týdny se mě ptala gynekoložka jestli mám pravidelnou MS.. Řekla jsem že ano ale zpoždění někdy bývá i půl měsíce stres, směnný provoz, psychicky náročná práce.. Ted jsem zkusila užívat gynex a zkusím kontryhelovy čaj. Bojím se že mám psco nebo nějakou hormonální nerovnováhu, když mám nepravidelnou MS.. Nevím ani kdy se snažit když mám nepravidelnou MS a nevím ani kdy tím pádem ovuluju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1537
3.5.22 12:52

Vyšly dvě stejně silné čárky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
3.5.22 12:56

Vloz sem fotku toho testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28389
3.5.22 13:03

Na ovulačním testu jsou vždycky 2 čárky, ale záleží jak silné :nevim: nečetla jsi návod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
3.5.22 13:13

Ovulacni test @Caridina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
3.5.22 13:22

@Jasminik tohle rozhodně není pozitivní test, takový vychází po celý cyklus. V ovulaci jsou čárky stejně silné.

Zkus se více pozorovat, bolest v podbřišku, bílkový hlen. Já testy nedělala a vždy to takto poznala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
3.5.22 13:34

@Jasminik jo, tohle opravdu neni pozitivni test. Pokud mas nepravidelnou ms, za ovulacni testy vyhodis strasne moc penez. Predpokladam, ze kazdy tyden na utz k doktorovi chodit, je blbost. Zbyva ti jen jedna metoda a to snazit se ob den, ob 2 dny a merit bazalni teplotu, ktera ti ovulaci ukaze teda az zpetne, ale aspon budes vedet, jestli a kdy probehla. Taky jsem mela nepravidelnou ms a otehotnela jsem normal. Ted se teda nedari, ale ms pravidelnou mam :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat