Ovulace, ale menses nikde...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 452 příspěvků 11.07.19 13:01
Ovulace, ale menses nikde...

Ahoj, tak dnes jsem byla u dr, ta mi řekla, že sliznice má 1cm a je vysoko, ale pichla mi injekci na vyvolání menses, jelikož menses byla naposledy před laparoskopii a od té doby nic. Říkala, že vidí i folikul, ale vůbec nevím co to jako znamená, zda se tam něco chystalo nebo ne…jsem z toho zmatená. Protože 28.6.mi řekla, že ovulace proběhla a za 2-3 dny dorazí menses a stále nic, do dnešního dne a dnes teda ta injekce. Co by jste si mysleli vy? Já si myslím, ze jsem zase tam, kde jsem byla a nevím, proč teda říkala, ze ovulace proběhla, když menses nikde :,(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 13:28

@Toma18 ahoj,já zkoumala ovu testama a ani jednou nebyli čírky stejné no a ms dorazila, taky nechápu ale je to tak.Po injekci jsem to měla vždy do 6dnu..ale už si to nenechám nikdy píchnout.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15034 příspěvků 11.07.19 14:25
@Anonymní píše:
@Toma18 ahoj,já zkoumala ovu testama a ani jednou nebyli čírky stejné no a ms dorazila, taky nechápu ale je to tak.Po injekci jsem to měla vždy do 6dnu..ale už si to nenechám nikdy píchnout.

Ms samozřejmě dorazí i bez ovulace

@Toma18 měla ses zeptat rovnou tam, jak velký je folikul. Teď nezbyde než počkat zda zabere vyvolavacka

Váš příspěvek
Reklama