Ovulace, kdy jí mám

Anonymní
21.2.20 13:26

Ovulace, kdy jí mám

Ahoj, holky jak poznám kdy mám ovulaci?
Nevím vůbec nic..
Poslední menstruaci jsem měla 23.1-29.1… včera jsem to dostala, kdy mezi tím je ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6259
21.2.20 13:28

Kup si ovulační testy, nebo jdi na gyn, kde ti udělají na vyžádání hormonální profil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13846
21.2.20 13:29

Optimálně někde v rozmezí 10–16 dní PŘED následující menstruací. Ale čistě vypočítat to nejde. Můžeš si pomoci ovulačními testy (ukazují, kdy se k ní tělo chystá, ovšem nepotvrzuje, zda skutečně proběhla), měřením bazální teploty (složitější na dodržování), nebo sledováním na ultrazvuku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6259
21.2.20 13:31

A jinak ovulace většinou bývá někdy uprostřed cyklu-někdo má i dřív a někdo později. S přesností ti to tady nikdo neřekne…
tuhle základní info bys i vygůglila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
21.2.20 13:31
@Anonymní píše:
Ahoj, holky jak poznám kdy mám ovulaci?
Nevím vůbec nic..
Poslední menstruaci jsem měla 23.1-29.1… včera jsem to dostala, kdy mezi tím je ovulace?

Takže máš cyklus kolem 29 dní? Zkus nejdřív ovulační testy. Testuj od 9DC pravidelně každý den ve stejnou dobu. Ne ráno z ranní moči. Jakmile budou dvě čárky stejně silné nebo bude testovací silnější než kontrolní, nastane ovulace do 48 hodin. Ale stejně si raději pořádně přečti příbalový leták.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1543
21.2.20 14:05

Kromě ovulačních testů (používala jsem) vím i o nějakých aplikacích na chytrý telefon, které ovulaci uměly poměrně přesně spočítat (používaly dvě kamarádky a obě díky tomu počaly).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
21.2.20 15:08
@PenelopaW píše:
Kromě ovulačních testů (používala jsem) vím i o nějakých aplikacích na chytrý telefon, které ovulaci uměly poměrně přesně spočítat (používaly dvě kamarádky a obě díky tomu počaly).

Ale to jakžtakž funguje za předpokladu, že je cyklus dlouhý klasických 28 dní. Takže na tohle se moc nespoléhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 15:25

Appka ti plodné dny určí na půlku cyklu, pokud ale ovuluješ třeba až 22. den z 29, tak je to už o týden mimo. Zkus podle čípku - dokud je tvrdý jako špička nosu, tak nic, jakmile začne měknout, tak začít s ovu testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70681
21.2.20 16:08

@stín katedrál No, pokud ovulujes 22. den z 29, tak je to stejne skoro fuk, neb tech 7 dni na uhnízdění nebude s velkou pravděpodobností stačit. Ale jo, kdyz se nejakou dobu nebude darit, tak je dobre to zjistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 11:25

Ahojky,
včera cca v poledne jsem měla pozitivní ovulační test, ve 14h ještě ovitrelle, večer proběhl sex, myslíte, že to stačí nebo musíme dneska znovu? Doktorka říkala, že max obden, ale zítra už bude určitě po ovulaci..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama