Sílící problémy při menstruaci

Anonymní
20.2.20 07:52

Sílící problémy při menstruaci

Je mi 20 a nikdy jsem netrpěla na nějaké bolesti při menstruaci a v podstatě jsem o tom ani nevěděla. Paradoxně se mi vždy v tomto týdnu i sporotvalo nejlíp, cítila jsem se skvěle. Od října 2018 používám antikoncepci ornibel. Je to zhruba tak přes půl roku, co mě vždy první nebo druhý den mestruace bolela hlava. Nic hrozného a bylo to jen dopoledne. Postupně se mi ale stává, že mě bolí hrozně klouby a záda a jsem unavená a mimo už třeba od pondělí zhruba do soboty. Do toho i motání hlavy. Začíná mě to hrozně štvát a hlavně omezovat při běžných činnostech. Znovu jsem tedy začala uvažovat o vysazení antikoncepce, ale nevím, jestli by to bylo řešení…bojím se, aby to potom nebylo ještě horší. Na podzim bych měla poprvé nastoupit do zaměstnání a nedovedu si představit tam takhle fungovat (nebo spíš nefungovat). Nevíte, co by mohlo být řešení?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

161
20.2.20 08:14

Já antikoncepci neberu a mám tyto problémy taky :zed:. Mamka to měla taky, ale po dětech se jí to srovnalo. Já mám děti dvě a je to snad ještě horší. Co trochu pomáhá, je pít tak týden před ms čaj z kontryhelu. Nebo si dělám při ms čaj z majoránky :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
20.2.20 08:44

Co zkusit vyměnit za jinou HA?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 08:55

@JancaS84 Když jsem s HA začínala, tak jsem vyzkoušela pár druhů prášků a všechny mi hrozně dráždili žaludek…takže prášky vůbec. Tak jsem se rozhodla pro Ornibel a zatím jsem s ním byla spokojená. Tedy až tady na ten problém…ale opravdu si nejsem jistá, zda to může být od toho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
20.2.20 16:58

HA je pro tělo hrozná zátěž. Možná by stálo za to ji vyměnit za nehormonální. Účinky stejné, cena podobná, ale tělo ji snáší podstatně lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama