Ovulace Ovitrelle IUI

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.11.21 10:59

Ovulace Ovitrelle IUI

Ahojky, nějak se v tom ztrácím :think:
V pátek jsem byla na ultrazvuku před IUI, doktor mi řekl, že to vypadá na pozdější ovu, mám si píchnout Ovitrelle v sobotu v 19h a v pondělí máme jít na IUI…
Dnes jsem si dělala (podle menstruační kalendář mam mít ovu) ovulační test a mám tam dvě čárky, viz foto…
Mám se tedy pichat tu injekci a jít na IUI nebo už v pondělí bude pozdě…??? Jsem z toho taková rozpačitá 8o
Děkuji za reakce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4891
13.11.21 11:06

Přečti si příbalový leták. To zaprvé. Po pozitivním ovulačním testu dochází k ovulaci za 24-48 hodin. A za druhé, věříš víc papírku z drogerie, nebo lékaři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
13.11.21 11:14

@Čičorečka souhlasim, lekar vi, co dela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.21 11:53

@Čičorečka no věřila bych samozřejmě více lékaři, ale ptám se i na názor jiných… Někdy je to víc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54841
13.11.21 12:32

Tak může se stát, že tělo se rozhodne ovulovat o fous dřív, ne každému rostou folikuly vzorně rovnoměrně a ne každému praskají při ukázkových 20 mm. Ale ovulační test ti jenom řekne, že tělo samo vyslalo signál, který ty mu máš dát večer tou injekcí, čili za nějakých 24-48 hodin by mělo dojít k ovulaci. Možná by bylo lepší dělat IUI v neděli (lepší o den před ovulací než den po ní), ale předpokládám, že CAR v neděli nepracuje, takže to pondělí je nejlepší, co teď můžeš udělat (pokud nemáte špatný spermiogram nebo přesné instrukce k sexuální abstinenci, můžete to teď zkusit ještě pojistit sexem doma). Ale jinak bych neřešila a večer tu injekci píchla, ony ty testy taky nejsou nic extra přesného a spolehlivého. V pondělí bych na IUI šla a přeji pozitivní výsledek :-) A kdyby někdy došlo k nějakému příště, tak se vykašli na nějakou samodiagnostiku, evidentně tě to nijak neuklidnilo, jenom udělalo zmatek v hlavě. Ono pod vlivem všech těch hormonů zvenčí člověk nemůže spoléhat na testy a jiné ukazatele, které mají nějakou vypovídací hodnotu v přirozeném cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.21 13:23

@ugluk děkuji ;) jsem z toho už malinko na nerviky… Právě, že v neděli tam nejsou, tak uvidíme v ponděli. Já byla 2× stimulována hormony, ale ty jsem tentokrát vynechala a dáme jen tu injekci… Máme ode dneška,,stopku,,,ale tak včera 2× sex byl a teď už to necháme na štěstí 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat