Ovulační test - nejasný výsledek

101
18.5.16 15:21

ovulacni test nejasny vysledek

Ahoj,
ovulacni testy Dr.Max,ty zelene, jsem v polovine cyklu, v nedeli naznak druhe carky, v pondeli ta druha zesilila, v utery zas zeslabla, dnes uz nebyla temer videt. testovano vzdy cca v 10 dopoledne, v pribalovem letaku doporucuji testovat mezi 10 a 20,ne hned rano. myslite, ze ovulace tedy probehla, kdyz druha carka nedosahla intenzity te prvni kontrolni? zkousime na druhe dite, cyklus mam jakztakz pravidelny okolo 28 dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9771
18.5.16 15:34

Je možné že byla, někomu ta hladina LH vyletí najednou, třeba jen na hodinu. Kamrádka jakmile jí začla sílit čárka, musela testovat čtyřikrát denně, aby to zachytila. Pokud nemáš další příznaky, zkus příští cyklus měřit častěji. nebo jestli máš možnost meř BT.
Jo a ovulační testy mají na aukru za 5 kč ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
18.5.16 15:43

@pussy85 Ahoj :mavam:
Nejspíše jsi ji nezachytila v pravý moment, v den očekávané ovu je nejlepší měřit 2×denně (jestli ji na sobě nijak nepoznáš). Mně například bývá hůř než při ms (bolesti břicha, pocit na zvracení a na omdlení, celá hořím). Za pár hodin to odezní a druhý den už mám zvednutou hodnotu BT. :)
Doufám, že jste to pojistili a držím palce ať mrška na konci cyklu nedorazí :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10425
18.5.16 15:53

Jak píše @Hanka_S_V, u někoho je obtížné to chytit. Já testovala jeden měsíc 1× denně a jen uplně slabý duch. Druhý měsíc jsem se do toho pustila a testovala jsem téměř celý cyklus ráno v 10 a odpo v 15 a 2 dny před ovulací (která proběhla, otěhotněla jsem) jsem měla jen slabounkou čárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
18.5.16 15:53

Priznaky ovulace jsem pozorovala, citila jsem se vic sexy ;) a bolest bricha typicka. i ten hlen bilkovity. vzpominam ze pri zkouseni na prvni dite jsem ten mesic, kdy jsme pocali, byla presvedcena, ze ovulace nebyla, protoze test vzdy ukazal jen naznak druhe carky.tak to u me probiha nejspis rychleji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
18.5.16 16:04

@Eliizabetha pojistili tremi pokusy, tak uvidime :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
18.5.16 16:11

Me dr rikal ze ovu testy nejsou spolehlive… Ja jednou sla pro tehu test do lekarny a dali mi ovulacni :lol: A ona ta krabicka vypadala naprosto stejne… A vyjeli mi tam // a ja v soku a najednou mi spadl kamen ze srce kdyz jsem si vsimla ze barva testu nebyla modra ale zelena… Sla jsem do lekarny ze sikorym usmevem a strasne se mi omlouvali :lol: Jen tak pro spestreni :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
18.5.16 16:15

Ano, mohla proběhnout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
18.5.16 16:21

@novakova.t :mrgreen: U Maxe? Tam mame take zazitky, pritel mi mel koupit Nutrilon 3 pro malou, baleni 800 g a dozadoval se tam Nutrilonu 8,sebejiste :) a kontryhelovy caj, myslel ze je pro rocni dcerku, tak rekl kontryhelovy caj detsky, pani lekarnice mu vysvetlovala, k cemu se uziva tento caj :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
18.5.16 16:34
@pussy85 píše:
@novakova.t :mrgreen: U Maxe? Tam mame take zazitky, pritel mi mel koupit Nutrilon 3 pro malou, baleni 800 g a dozadoval se tam Nutrilonu 8,sebejiste :) a kontryhelovy caj, myslel ze je pro rocni dcerku, tak rekl kontryhelovy caj detsky, pani lekarnice mu vysvetlovala, k cemu se uziva tento caj :jazyk:

Taky dobry :palec: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama