Může HA udržet těhotenství

Anonymní
16.5.16 17:12

Může HA udržet těhotenství

Holky prosím Vás, mám takový dotaz. Beru HA 3 roky, s přítelem o miminku mluvíme, nebráníme se, ale k věci. Dobrala jsem platíčko, měla pseudo MS a pak jsme odjeli na dovolenou, kde jsme byli 14 dní, nové platíčko jsem si zapomněla doma, takže sex byl nechráněný. Ovulace proběhla (poznám ji na sobě) a v tu dobu byl sex. Prášky jsem začala brát 2 dny po ovu a moje ozka zní, pokud bych otěhotněla, HA by těhu udrželo nebo ne? Jde o to, že jsem dnes 25 den cyklu a mám bolesti v podbřišku jako před MS, ta by měla dorazit v pátek, dle původního cyklu. Beru ale HA takže nedorazí. Ta bolest je jen z HA nebo se může ejdnat o těhu? Na test je ještě brzy, ale chtěla bych znát Vaše názory. děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9373
16.5.16 17:17

Pokud chcete dite, uz jsi ji nemela brat… kdyby se zadarilo, riskujes poskozeni plodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3116
16.5.16 17:19

Proč si brala ha, když už jsi měla po ovu, já být tebou vysadím a pokud těhu nebudeš tak nasadím ha s novým cyklem, ale tekhle bych se bála, aby to miminku neublížilo, vždyť jsi třeba těhotná, no 10 dní po ovu by už to mohlo být na testu vidět. Teď máš pěkně rozházený cyklus, udělala jsi teda blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22529
16.5.16 17:21

No můj názor je, že pokud máš nechráněný styk v době ovulace a tedy existuje možnost otěhotnění, tak jsi vůbec neměla ty prášky začínat znovu brát. Jaký to mělo smysl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 17:23

My jsme se ještě 100% nerozhodli, jsme zajištění a o mimi mluvíme, ale nepadlo ta věta, že tedy se budeme snažit. Proto jsem zase nasadila HA. O předchozí jsme se snažili 2 roky tak mě ani nenapadlo že by se to podařilo na poprvé, ptoto jsem nasadila a moc nepřemýšlela. :zed: bojim se když ted vysadim, že mi přítel řekne že jsem to na něj narafičila i když těhu nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
70
16.5.16 17:23

Za mě byla hloupost začít to brát v půlce cyklu…měla jsi nechat normálně jeden cyklus proběhnout, chránit se jinak (nebo nechránit) a znovu začít brát první den MS. Tak bys měla i přehled, jestli jsi těhotná, nebo ne (MS by nedošla). Teď bych asi postupovala tak, že zhruba za týden bych udělala test a kdyby byl pozitivní, poradila bych se s doktorkou, co dál. HA není pro případné těhotenství nic moc, ale je spousta dětí, které jsou bez následků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22529
16.5.16 17:25
@Anonymní píše:
My jsme se ještě 100% nerozhodli, jsme zajištění a o mimi mluvíme, ale nepadlo ta věta, že tedy se budeme snažit. Proto jsem zase nasadila HA. O předchozí jsme se snažili 2 roky tak mě ani nenapadlo že by se to podařilo na poprvé, ptoto jsem nasadila a moc nepřemýšlela. :zed: bojim se když ted vysadim, že mi přítel řekne že jsem to na něj narafičila i když těhu nebudu.

Předpokládám, že jsi příteli řekla, že jsi zapomněla prášky a máš ovulaci, tudíž je těhotenství dost pravděpodobné…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 17:28

@hanka.br. řekla jsem že jsem je zapomněla to jo ale když ted začnu o těhu tak se možná cukne a už nebude chtít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.5.16 17:29

@Davolix jj to jsem dohledala že ha nic plodu neudělá, je to oblbovák těla aby si myslela že je těhotné takže to je ok, jen mě zaráží ta bolest břicha. Měřila jsem i bazalku a mám 3 dny 37-37,3 měřím zatím jn 3 dny kdy bolesti začali poprvé

• Nahlásit
  • Citovat
7187
16.5.16 18:22

Ty uzivas HA a meris bazalni teplotu? 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
16.5.16 18:36

No mě to připadá, že jsi to fakt narafičila. Protože HA zapomeneš doma, a přesto máš nechráněný sex. Stačilo říct dej si pozor. Přítel se nehlídal, protože máš antiko, a ty ses nepřiznala, že ji nemáš. Píšeš, že to nijak neřešíš, proto jsi to v půlce po ovulaci začala brát, ale přesto si měříš teplotu, sleduješ ovulaci atd. Prostě jasná nachytávka. Prvně jsem si říkala, že o nic nejde, máte už jedno dítě, ale pak tam zaznělo, že přítel asi dítě nechce. Nevěřím ti, že to byl jen omyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22529
16.5.16 18:36

@jenika1 Souhlasím, myslím si totéž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
16.5.16 19:44

Pokud vím, žena by měla aspoň rok po dobrání toho svinstva čekat než otěhotní, jinak plod nemusí být zrovna v pořádku, můžeš potratit nebo to může vážně ublížit tobě. Tělo si na ty prášky zvykne rychle, ale následky po nich si nese roky, pokud někdy vymizí úplně… Navíc mi přijde trochu zvláštní, jak nejasně píšeš. Myslím si že určitě budeš ve věku, kdy tohle dávno víš a nepotřebuješ rady v takové kravině. Já to nikdy nebrala a ani nebudu a vím to. Proberte se ženy, necpěte do sebe něco o čem nevíte vůbec nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3116
16.5.16 20:29

Není pravda, že žena musí čekat rok než otěhotni, já otěhotněla dvakrát a vždy první cyklus po dobrání ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
16.5.16 22:19
@icy rose píše:
Pokud vím, žena by měla aspoň rok po dobrání toho svinstva čekat než otěhotní, jinak plod nemusí být zrovna v pořádku, můžeš potratit nebo to může vážně ublížit tobě. Tělo si na ty prášky zvykne rychle, ale následky po nich si nese roky, pokud někdy vymizí úplně… Navíc mi přijde trochu zvláštní, jak nejasně píšeš. Myslím si že určitě budeš ve věku, kdy tohle dávno víš a nepotřebuješ rady v takové kravině. Já to nikdy nebrala a ani nebudu a vím to. Proberte se ženy, necpěte do sebe něco o čem nevíte vůbec nic :think:

S prvním jsme po vysazeni HA se snazenim na ostro čekali (otěhotněla jsem okamžitě), s druhým mimcem jsem se po HA „necistila“ a jsem těhotná hned po vysazení. Tělo se nečistí, to je mýtus, prestanes to brát a finýto, z těla se to vyloučí… Proto už to taky antikoncepčně nefunguje a můžeš otěhotnět…
Mimochodem, prober se, ženo a řekni mi, co zobes v ibalginu, paralenu nebo čemkoliv jiném v platicku! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama