Lze otěhotnět před menstruací?

Anonymní
15.5.16 11:57

Lze těhotnět před menstruací?

Holčiny.. chci se zeptat, za týden bych měla dostat menstruaci, plodné dny jsem už měla a včera jsem se během dne 4× s přítelem milovali a vždy to skončilo ve mě.. Je možné, že bych mohla otěhotnět? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5812
15.5.16 12:05

Pokud viš jistě, źe ovulace už proběhla, a probéhla dýl jak před týdnem, byla bych klidu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4098
15.5.16 12:18

Pokaždé když soulozis je šance na otěhotnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47691
15.5.16 13:28

:lol: zjistis za tyden :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9852
15.5.16 13:39

Podle čeho počítáš plodné dny? Jestli jen podle kalkulačky, tak ta počítá jen průměr, neřekne ti kdy ovulaci opravdu máš, klidně mohla bý teď. Pokud měříš jinak a víš tedy že ovulace fakt byla, je šance malá, ale hodně výjimečně můžou být i dvě ovulace za cyklus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
15.5.16 13:39

Vždy, pokud je sex, je šance na otěhotnění, ale pokud seš si jistá, že ovulace už proběhla, šance je hodně malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
15.5.16 14:06

My měli sex v úterý, měla jsem to dostat v neděli, nedostala a máme Honzíka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
15.5.16 14:17

Moc šancí bych tomu nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
15.5.16 14:22

Tak zalezi jak moc jiste vis ze ovulace byla. Ja bych si teda netroufla jot do nechraneneho sexu pokud bych dite nechtela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 14:43

@paola white Neříkám, že dítě nechci, ráda bych ho uvítala. Měřila jsem si teplotu, plus jsem měla plodný hlen, to za ty roky poznám :D

• Citovat
  • Nahlásit
14633
15.5.16 16:31

Šance na otěhotnění už den po ovulaci výrazně klesá. Je na tom postavena i symptotermální metoda. Při končící menstruaci je to pravděpodobnější, ale s „normálním“ cyklem to taky obvykle nehrozí, protože spermie vydrží tak dva, tři dny, výjimečně pět dní, týden už je extrém. Stejně jako dvě ovulace v jednom cyklu, navíc několik dní od sebe. Za mě v pohodě, my to takhle máme čtyri roky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
16.5.16 18:45
:nevim: :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.19 08:54

Spozdeni od 14.4 do 2.5 menstruace

Ahoj
Mám prosbu spozdeni menstruace Od 14.4 do 2.5 a 3.5. Jsem dostála menstruaci

A potřebovala bych poradit doktork mi nic ne našla tak mi odebráli krev ultrazvuk nic. Ne ukázal
No. A. 2.5 jsem měla že vím přítelem sex tak se chci zeptát zda je možné otěhotnit když jsem to dostála den po sexu táže jestli je tů nějaké to procento že je možné otěhotnit :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :think: :think: :think: :* :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat