Ovulační test neslábne

41
15.5.17 12:23

Ovulační test neslábne

Ahoj holky, začla jsem prvním měsícem sledovat ovulku. A teď mi řekněte, co si o tom myslíte? 18 DC jsem měla ovulku bolelo mě i dost břicho a dnes v pondělí 21 DC a čárka furt neslábne ;). Tak nevim, co si o tom mám myslet. Myslela jsem, že by měla čárka slábnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.5.17 12:26

Mne to taky takto vycházelo a ani jsem neovulovala ;) ale teoreticky ten test ukazuje blížící se ovulaci, takže az ta proběhne, tak čárka bude slábnout. Muze proto vycházet pozitivní i déle ;) někde je tu o tom diskuze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.5.17 12:32

Já tomu krámu nevěřim, měla jsem je sněhobíle negativní (úplně bez druhé čárky, ne že by byla jen slabá) a nakonec jsou z toho cyklu dvojvaječná dvojčata :nevim:
Možná ovulace ještě neproběhla, bude druhá nebo je test na nic. Ovulační test může ukázat i těhotenství, ale to by podle mě stejně začal slábnout, protože hcg se vyplavuje až po uhnízdění, což je cca týden od oplodnění, takže to bych v tom nehledala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
15.5.17 13:26

@radkka no napádá mě, jestli to není druhá ovu, podle dr je to možné. Asi se na ty testy vyprdnu. Jakou mi to v pátek udělalo radost, ta dálnice a teď jsem z toho akorát zmatená :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.5.17 13:30

@putako Pokud to jde, zkusila bych měřit BT :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
28.6.17 14:39

@radkka nemáš někde graf, kdy se povedlo? Mně ty OT vždy vycházejí přesně a BT je potvrdí :)

• Citovat
  • Upravit
20807
30.6.17 19:02
@ejbinka píše:
@radkka nemáš někde graf, kdy se povedlo? Mně ty OT vždy vycházejí přesně a BT je potvrdí :)

Nemám, neměřila jsem, ale děti jsou důkazem, že ovulace proběhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama