Ovulační testy clearblue, jsou spolehlivé?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
quanavera
Kecalka 427 příspěvků 31.10.14 08:20
ovulacni testy clearblue

Ahoj, chtela bych začít testovat kdy u mě probíhá ovulace, premyslim o nějakých spolehlivých testech, myslite ze digitální ovulacni testy clearblue jsou s jistějším výsledkem než ty klasicke?

Jak maminky hodnotí Clearblue Ovulační digitální test

Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 31.10.14 08:25

Ahoj, já už nevím jaký jsem měla, ale koupila jsem si takovou jakoby rtěnku u které se olízla čočka, pak se to po zaschnutí prosvítilo a viděla jsi podle struktury výsledek a fakt to fungovalo, ale já jsem měřila i bazální teplotu.

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 51971 příspěvků 1 inzerát 31.10.14 08:25

@quanavera nevím jestli jistější, ale určitě se mnohem snadněji odečítá výsledek. Člověk nemusí uvažovat, jestli je testovací čárka silnější než kontrolní. Má jasnou odpověď - pozitivní, negativní v podobě smajlíka nebo prázdného kolečka

Peczka
Nováček 31.10.14 08:26

Zkušenost s clearblue nemám, ale zkoušela jsem různé ovulační testy a nejlépe mi seděly obyčejné papírkové Life light.

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 31.10.14 08:27

Holky, jen dotaz to je na opakované použití nebo jednorázový?

pikola
Generální žvanilka 20208 příspěvků 31.10.14 08:31

Pro mne to byvalo lepsi, protoze jsem nikdy nemela jasnou druhou carku. Ale je to dost drahy, lepsi +- vedet kdy ovulace je treba podle bazalky. Jsou jednorazove u testu je nekolik tycinek a kazda je na jedno pouziti

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 51971 příspěvků 1 inzerát 31.10.14 09:05

@LenkaN26 ten digitální kousek je jeden a dá se použít víckrát, tyčinka je na jedno použití

Linda RICCIONE
Kelišová 7426 příspěvků 31.10.14 12:13

Takze ja testuji s Clearyblue, s temy novymi fialovymi (na zaklade dvou hormonu - Lh a Estrogenu), u nas jiny ovu testy neprodavaji ale jsou drahy, 10 ticinek na jednoraz pouziti 1400 kc. tento cyklus jsem merila. SMAILIK BYL 8 dc vecer a byl az do soboty 10 dc - podle ticinek co vytahnes po pouziti se to take sleduje. Me se smailik ukazal den po prvnim ovu hlenu, podle tycinek ale ale ovulace probehla v SOBOTU vecer, v noci. V nedeli byl uz negativni

Příspěvek upraven 31.10.14 v 12:17

Linda RICCIONE
Kelišová 7426 příspěvků 31.10.14 12:15

Prvni ovulacni hlen (trval az do SO/NE) se objevil 7 DC a to Clearblue ukazal negativitu (prazdne kolecko)

ty testy nahore jsou moje a dole priklad z internetu (tzn ze pozitivni byl v SO 10 dc v 16 h - dopol negativni jeste)

Příspěvek upraven 31.10.14 v 12:17

Linda RICCIONE
Kelišová 7426 příspěvků 31.10.14 12:16

A tady jsou VSECHNY (pozitivni je 10 dc vecer - vpravo LH a vlevo Estrogen)

Linda RICCIONE
Kelišová 7426 příspěvků 31.10.14 12:19

Takze pocitam ze OVU byla v nedeli 11 DC (ackoli smailik byl uz ve CTV 8 DC) a pondeli 12 DC pocitam jako 1 dpo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >