Oxalis - čtyřlístek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 16.04.10 09:44
oxalis- čtyřlístek

mám doma oxalis ten s červenýma listama a zajímalo by mě, jesli je možný ho přesadit i ven do zahrady, viděla jsem v zahradnictví, že ten zelenej tam měli venku, ale zajímalo by mě co s ním přes zimu, jestli se nějak zatáhne a na jaře vyroste znova? Nemá s tím někdo zkušenost?

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 16.04.10 10:09

http://jiho.ceskestavby.cz/…s-purpurata/

Takže přesadit ne, na léto dát ven s květináčem jo.
Není to čtyřlístek=) ale šťavel. U nás roste normálně venku šťavel kyselý.
 http://botanika.wendys.cz/kytky/K245.php

MILADA FRONCOVA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.10 12:25

DOZVEDELA JSEM SE,ZE JE TO POKOJOVA KVETINKA. ZELENA JE VENKOVNI, MUSI SE ZE ZEME VYNDAT, JSOU TO CIBULKY, KTERE NA JARE ZADIME.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 14.04.12 09:26
šťavel

Ahoj holky, mám te fialový. Teď jsem ho přesadila, ale je pořád takový ubohý. NEvíte jak to udělat, aby zhoustl??? Zastřihávat, nebo nějaké spec. hnojivo?
 Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >