Reklama

Oxalis - čtyřlístek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 16.04.10 09:44
oxalis- čtyřlístek

mám doma oxalis ten s červenýma listama a zajímalo by mě, jesli je možný ho přesadit i ven do zahrady, viděla jsem v zahradnictví, že ten zelenej tam měli venku, ale zajímalo by mě co s ním přes zimu, jestli se nějak zatáhne a na jaře vyroste znova? Nemá s tím někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24082 příspěvků 16.04.10 10:09

http://jiho.ceskestavby.cz/…s-purpurata/

Takže přesadit ne, na léto dát ven s květináčem jo.
Není to čtyřlístek=) ale šťavel. U nás roste normálně venku šťavel kyselý.
 http://botanika.wendys.cz/kytky/K245.php

MILADA FRONCOVA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.10 12:25

DOZVEDELA JSEM SE,ZE JE TO POKOJOVA KVETINKA. ZELENA JE VENKOVNI, MUSI SE ZE ZEME VYNDAT, JSOU TO CIBULKY, KTERE NA JARE ZADIME.

Aries6
Generální žvanilka 21945 příspěvků 5 inzerátů 14.04.12 09:26
šťavel

Ahoj holky, mám te fialový. Teď jsem ho přesadila, ale je pořád takový ubohý. NEvíte jak to udělat, aby zhoustl??? Zastřihávat, nebo nějaké spec. hnojivo?
 Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >