Oxymetr recenze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.21 15:17

Oxymetr recenze

Ahoj, prosím můžete mi doporučit oxymetr? Máme doma jen takový ten za pár kaček a mě zajímá jestli jsou vůbec k něčemu :think: dyztak prosím i nějaké návrhy na oxymetr uvítám:) k děkuji
Syn je teď hodně nemocný a celkem se nám to hodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
202
20.11.21 15:37

U oxymetru bych to tak nehrotila - opravdu u něj nejsou takové rozdíly. Nebo spíš ty investované peníze ti nepřinesou něco víc. Já jsem třeba koupila oxymetr dědovi (měl rakovinu plic) a u něj mně vyhovovalo, že jsem ho měla spárovaný s telefonem a vždy jsem si tam po příjezdu nahrála všechny hodnoty, které si on změřil třeba za den-dva. Tím pádem mně nemohl kecat :lol: Ale normálně to asi nevyužiješ. Navíc oxymetr má dneska každý chytrý náramek i hodinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
20.11.21 15:40

Jo, ale na to hlavní jsem zapomněla :lol: Není důležité, jakou značkou měříš, ale spíš jak měříš - to znamená žádný lak na nehty (nebo gelovky) a správné nasazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6296
20.11.21 17:05
@kateka.1 píše:
Jo, ale na to hlavní jsem zapomněla :lol: Není důležité, jakou značkou měříš, ale spíš jak měříš - to znamená žádný lak na nehty (nebo gelovky) a správné nasazení.

Oxymetry nejsou jen na prst…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11355
20.11.21 18:13

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
21.11.21 11:47

@Zumpa ja vim, proto pisu ze je uz v kazdem naramku a chytrych hodinkach, ale proste ten prst ti to nejlip prosviti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat