Sporťák Oyster 2 vs. Valco snap 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paja206
Kecalka 169 příspěvků 07.05.18 19:34
Oyster 2 vs.Valco snap 4

Dobry den, potrebuji trochu rozlousknout moji nerozhodnost. Oyster 2 nebo Valco snap 4?
Prosim pro a proti. :)

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3636 příspěvků 2 inzeráty 07.05.18 19:51

Ahoj, mám už druhého Snapa a jsem s ním spokojená. Dětem se v něm dobře spí, velký košík na nákupy, super rozpínací střecha. Je lehký, takže ho zvednu do tramvaje i busu. Dá se složit a nezabere moc místa. Kolečka mám pěnová, protože nafukovací jsem 3× píchla. :-( Terén zvládá v pohodě, byli jsme s ním několikrát v Krkonoších, i na Šumavě, co neprojedeš, to přeneseš. Takže doporučuju Snapa! :mavam:

paja206
Kecalka 169 příspěvků 07.05.18 19:56

@Saffiraa dekuji :palec:

chaela
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 07.05.18 20:26

Ahoj, taky mám Valco, jsem spokojená, ale asi jsem exot, jak tady (i v jiných diskuzích) čtu. Lehkej je, to ano, ale že bych ho sama vynesla do šaliny? To ani náhodou, obvzálšť když je v něm kromě dítěte ještě pořádnej nákup a dvě motorky. Že by projel nějakým větším terénem? Jako jo, on to projede, ale dítě je z toho naklepaný jak řízek a matka si pěkně mákne. Nehledě na to, že se tím dost povolí.

Ale i přesto jsem s ním spokojená. Má svoje mouchy, ale to každej kočár. Koupila bych si ho klidně znovu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama