Sporťák Oyster 2 vs. Valco snap 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paja206
Kecalka 174 příspěvků 07.05.18 19:34
Oyster 2 vs.Valco snap 4

Dobry den, potrebuji trochu rozlousknout moji nerozhodnost. Oyster 2 nebo Valco snap 4?
Prosim pro a proti. :)

Reakce:
Saffiraa
Závislačka 3913 příspěvků 9 inzerátů 07.05.18 19:51

Ahoj, mám už druhého Snapa a jsem s ním spokojená. Dětem se v něm dobře spí, velký košík na nákupy, super rozpínací střecha. Je lehký, takže ho zvednu do tramvaje i busu. Dá se složit a nezabere moc místa. Kolečka mám pěnová, protože nafukovací jsem 3× píchla. :-( Terén zvládá v pohodě, byli jsme s ním několikrát v Krkonoších, i na Šumavě, co neprojedeš, to přeneseš. Takže doporučuju Snapa! :mavam:

paja206
Kecalka 174 příspěvků 07.05.18 19:56

@Saffiraa dekuji :palec:

chaela
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 07.05.18 20:26

Ahoj, taky mám Valco, jsem spokojená, ale asi jsem exot, jak tady (i v jiných diskuzích) čtu. Lehkej je, to ano, ale že bych ho sama vynesla do šaliny? To ani náhodou, obvzálšť když je v něm kromě dítěte ještě pořádnej nákup a dvě motorky. Že by projel nějakým větším terénem? Jako jo, on to projede, ale dítě je z toho naklepaný jak řízek a matka si pěkně mákne. Nehledě na to, že se tím dost povolí.

Ale i přesto jsem s ním spokojená. Má svoje mouchy, ale to každej kočár. Koupila bych si ho klidně znovu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >