Reklama

Sporťák Oyster 2 vs. Valco snap 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paja206
Kecalka 174 příspěvků 07.05.18 19:34
Oyster 2 vs.Valco snap 4

Dobry den, potrebuji trochu rozlousknout moji nerozhodnost. Oyster 2 nebo Valco snap 4?
Prosim pro a proti. :)

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 11 inzerátů 07.05.18 19:51

Ahoj, mám už druhého Snapa a jsem s ním spokojená. Dětem se v něm dobře spí, velký košík na nákupy, super rozpínací střecha. Je lehký, takže ho zvednu do tramvaje i busu. Dá se složit a nezabere moc místa. Kolečka mám pěnová, protože nafukovací jsem 3× píchla. :-( Terén zvládá v pohodě, byli jsme s ním několikrát v Krkonoších, i na Šumavě, co neprojedeš, to přeneseš. Takže doporučuju Snapa! :mavam:

paja206
Kecalka 174 příspěvků 07.05.18 19:56

@Saffiraa dekuji :palec:

chaela
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 07.05.18 20:26

Ahoj, taky mám Valco, jsem spokojená, ale asi jsem exot, jak tady (i v jiných diskuzích) čtu. Lehkej je, to ano, ale že bych ho sama vynesla do šaliny? To ani náhodou, obvzálšť když je v něm kromě dítěte ještě pořádnej nákup a dvě motorky. Že by projel nějakým větším terénem? Jako jo, on to projede, ale dítě je z toho naklepaný jak řízek a matka si pěkně mákne. Nehledě na to, že se tím dost povolí.

Ale i přesto jsem s ním spokojená. Má svoje mouchy, ale to každej kočár. Koupila bych si ho klidně znovu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama