Skladný sporťák, otočné sezení proti směru jízdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdefia
Stálice 61 příspěvků 6 inzerátů 06.05.18 11:43
Skladny sportak, otocne sezeni proti smeru jizdy

Ahoj, potrebuji poradit s kocarkem pro nasi pulrocni. Jedna se mi pouze o tyden, kdy budeme na dovolene. Hluboky kocar zabira v aute prilis mista. :-( Samozrejme kocarek mam v planu vyuzivat i pozdeji, az dcerka povyroste. :-) Rada bych tedy, abych na malou videla, takze sezeni proti smeru jizdy je podminka vyberu. Mozna i nafukovaci kola bych uvitala spis nez penova. Napadl me jen valco snap ultra z letosni kolekce, ale prave ma jen penova. Mam strach, ze bude naklepana jak rizek. Ty predesle kolekce maji zase kolebkove sezeni, coz bych take nerada. Existuje vubec nejaky skladny kocarek s otocnych sezenim, nafukovacimi koly a polohovanim zad a nozicek? Cenove do 10 tisic. Za rady dekuji a hezky den vsem. :-) :mavam:

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60941 příspěvků 3 inzeráty 06.05.18 11:45

@zdefia Neporadím, neb otočné sezení nebylo moji prioritou, ale spíš chci napsat, že se nemusíš bát těch pěnových, měla jsem je na dvojáku, takže zatížení sakra velké a byla jsem s nima naprosto spokojená, na jednokočáru byla nafukovací a rozdíl jsem nějak nevnímala.

Janli
Závislačka 3812 příspěvků 7 inzerátů 06.05.18 11:58

Bebetto nico, babyactive xq, adbor vero

Hadumi
Extra třída :D 12882 příspěvků 06.05.18 12:41

Gesslein S4 (F4) air +, kolečka jsou gelová. Ale musela bys koukat po bazarových.

kotyk
Echt Kelišová 7650 příspěvků 06.05.18 13:31

Cybex Balios S, Maxi Cosi Zelia a Adorra, Chicco Urban Plus (ale ten asi ne, ten má nakláněcí záda jen částečně, jinak je na houpačku),

zdefia
Stálice 61 příspěvků 6 inzerátů 06.05.18 19:28

Vsem moc dekuji, jdu vybirat. :) :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama