Reklama

Pád v těhotenství :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 29.05.11 23:55
pád v těhotenství :-(

Dobrý večer maminky…právě jsem uklouzla ve spracháči…teda jak jsem z něj vylézala…byl to takový ten pád „ala banánová šlupka“…prostě ujela mi noha a já žuchla na prdel :-( parádně jsem si narazila pravou ruku, o schodek sprcháče…naštěstí se o něj nenarazila, do zad…prostě jsem tak nějak dopadla do sedu…hrozně se ale bojím, co to mohlo udělat malému…jsem skoro 31.týden…co myslíte…bohužel, teď nemám možnost nikam jet a nechce se mi hned panikařit…malého cítím…jak se tam vrtí :-) co myslíte…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

anomisisi
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 30.05.11 00:06

to me fakt mrzi ,, musis davat pozor , ale ja vim to je hned ,, taky se me to stalo v 18 tydnu tt ,, v paci mi ujela zidla a ja plnou vahou spadla dozadu bylo to hrozne bolesti jsem udelala uplne most ,, bylo kolem 9 vecer hned jsem jela na nocni pohotovost do porodnice ,, nastesti nic ani pak na kontrole u meho lekare nebyla zadna srazenina ci tak nejak u plodu . Nevim proc nemuzes k lekari na kontrolu ,, je to vzdy lepsi . Nejsem citlivka ale tenkrat jsem se fakt bala . dnes clovek nikdy nevi

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 30.05.11 00:16

bydlím hodně „z ruky“ od nějaké porodnice, tak proto…ale díky za reakci…

mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 30.05.11 00:26

Ahoj, tak já jsem sebou taky sekla v 31tt. Šla jsem ze sprchy a jak jsem si špatně utřela nohy, tak jsem sebou švihla v chodbě. V letu jsem ještě stihla dát pod bříško ruku a tak jsem vlastně spadla na bok. Naštěstí na druhou stranu než kde si trůnila naše slečna. Nejdřív jsme chtěli jet hned, pak zas vůbec protože mi bylo fajn a pohyby jsem cítila. Jenže to ve mě hlodalo, tak jsme zavolali ke staršímu hlídače a jeli do porodky.
Tam jsme strávili 3 hodiny, protože bylo zrovna hodně porodů. Taťka si aspoň poslechl mimi a já byla klidná, že se nic nestalo. Krom mé mamky to nikdo nevěděl, nechtěli jsme nikohi děsit. Tedy hlavně tchýni, ta by strachy umřela chuděra. Jestli cítíš pohyby a nekrvácíš, nebo nepociťuješ něco jinak než jindy, tak by to MĚLO být v pořádku. Pro jistotu bych k doktorovy šla aspoň ráno, když teď nemáš možnost. Hodně štěstí a ať ti to dobře dopadne :kytka: :kytka:

melerovka
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 30.05.11 01:00

Já,bych asi zase tak neplašila,když jsi spadla na zadek a ne na bříško.Kdyby se něco dělo,tak bych asi vyjela až potom (třeba začala krvácet nebo míň cítila pohyby)Přeju ti,ať hlavně nemáš zlomenou tu ruku a ať je s miminkem všechno OK.Mel

maminkaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 06:22

Jela bych, protoze muze dojit k castecnemu odlouceni placenty, coz se nemusi zrovna projevit krvaceni, a mimco muze stradat. Je to lepsi mit jistotu.

Evina11
Ukecaná baba ;) 2262 příspěvků 30.05.11 06:27

Ahojky co nejdřív bych jela k doktorovi nikdy nevíš, je to nebezpečné pro Tebe i mimíska, nechci Tě vylekat, ale budeš i sama klidnější.

Violet83
Kelišová 6869 příspěvků 30.05.11 06:44

Ahoj,

já spadla ve 30.tt přímo na břicho. Jeden bezdomovec mi „pomohl“ z autobusu :cert: :cert: :cert: Asi jsem nevystupovala dostatečně rychle.
Být Tebou, tak bych raději jela. Co mi tam sestřička říkala, tak v posledním trimestru by se měl u těhulí řešit jakýkoliv pád. Já sama jsem tam pak zůstala pár dní na pozorování atd. Nevím no, nechci Tě děsit, ale mě by to být v Tvé kůži prostě nedalo, i kdybych bydlela nevím jak daleko od nemocnice…

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 30.05.11 07:17

mě psi podtrhly nohy ve 32. týdnu spadla jsem ze stoje přímo na zadek, měla jsem teda strašnej strach, hodne jsem se pozorovala, mimčo jestli se dostatečně pohybuje, ale nejela jsem nikam, vše bylo v pořádku

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 30.05.11 07:22

holky, tak díky…po těch odpovědích tady jsem spíš vyjukaná, poslední mě teda trochu uklidnila :kytka: cítím, že malý se hýbe, nekrvácím, jen ruku mám obraženou…jde o to, že dneska nemám ani auto..a musela bych pěšky kus na vlak,pak vlakem, tramvají a to stejné zpět a v tom vedru, co má být, mi přijde, že bych pro sebe nadělala víc škody, jak užitku…blbě ty vedra snáším a dneska už mám první den dovolené z práce…ale doktorce asi brnknu, za zeptání nic nedám…

Šema
Echt Kelišová 9148 příspěvků 30.05.11 07:25

Dobré ránko

Já byla 37 týden, když jsem se venku opřela o stůl, on praskl, a já spadla na bok. Chvilku jsem se tomu smála,ale pak mi došlo že jsem vlastně těhu. Ale nedalo mi to a jeda jsem k dr. Ten mi řekl, že při každém pádu, i když na zadek, na bok, nedej bože na břicho tak těhotnou musí vidět doktor. Udělal mi monitor, utz, kontroloval placentu, prý se nějak může odlučovat a průtoky pupečníkem, vyšetřil mě vnitřně, hodně poctivě teda a dobrý. Radši si dojdi, lepší jít 10krát k dr než něco zanedbat, i tak mě to říkal doktor. Držím palečky, určitě to bude v pořádku, ale znáš to, pro klid dušičky.. :srdce: držím palečky.

Evina11
Ukecaná baba ;) 2262 příspěvků 30.05.11 07:29

Neboj se já vím, asi jsi chtěla spíš uklidnit a my Tě vystrašily, aspoň si zavolej gydr a uvidíš :-)

Violet83
Kelišová 6869 příspěvků 30.05.11 07:30
vegiska píše:
holky, tak díky…po těch odpovědích tady jsem spíš vyjukaná, poslední mě teda trochu uklidnila :kytka: cítím, že malý se hýbe, nekrvácím, jen ruku mám obraženou…jde o to, že dneska nemám ani auto..a musela bych pěšky kus na vlak,pak vlakem, tramvají a to stejné zpět a v tom vedru, co má být, mi přijde, že bych pro sebe nadělala víc škody, jak užitku…blbě ty vedra snáším a dneska už mám první den dovolené z práce…ale doktorce asi brnknu, za zeptání nic nedám…

A nemůže Tě tam někdo odvést? Manžel, rodiče, kamarádka? To zavolání dr. je dobrý nápad.

BohunkaP
Extra třída :D 14934 příspěvků 30.05.11 07:32

Jestli se cítíš dobře, tak bych nic neřešila… Kdyby se něco dělo, poznala bys to - třeba bys necítila (nebo jinak cítila) pohyby, odcházela by voda a tak. Jinak bych si ošetřila modřinu a zapomněla na to… :wink:

To se stane, já taky párkrát upadla, v obou těhotenstvích a nic to neznamenalo. Opravdu záleží na tom, jak se sama cítíš. Souhlasím s tím, že jestli Ti subjektivně nic není, je lepší v klidu odpočívat než se zbytečně vyčerpávat cestou do porodnice.

Lééénuša
Závislačka 2806 příspěvků 30.05.11 07:39

Ahoj, pád v těhotenství jsem bohužel zažila taky a to ve 25.tt a to přímo na břicho na klec našich osmáků, byla jsem z toho úplně v šoku co se vlastně stalo, ale malou jsem cítila jak kope a žádné krvácení, takže jsem odpočívala a na pohotovost nejela. druhý den jsem šla na 3D Uz a tam to dr řekla, vše bylo v pořádku.
Takže co poradit.....pokud by se ti něco nezdálo, určitě jed.
držím palce ať jste v pořádku

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >