Pád z gauče bez pláče

372
29.3.16 20:06

Pád z gauče bez pláče

Ahoj maminky,
vím, že diskusí na toto téma je tu požehnaně, ale mám to takové jinčí…
Dcerka (půl roku) mi před chvílí žuchla z gauče, samozřejmě během vteřiny nepozornosti, ale zvláštní na tom bylo, že vůbec ale vůbec neplakala, ani nefňukla.. Ani to nebyla velká rána, jen takové menší žuchnutí a ona si tam tak ležela na té zemi a koukala na mě, jak plaším… nevidím na ní nikde nic červeného, kam by se bouchla… Tak nevím, co bych měla kontrolovat? A mám ji budit v noci? Teď si tu dál „bimcá“ na bříšku, brblá, směje se na mě…
To na mě působí jako kdyby si z toho gauče slezla a na zemi si lehla (což je asi nemožné, ještě se ani neplazí)…
Jak já si naivně říkala, že tohle se mi nestane a hle… po delší době samy doma a už se stalo :-( :roll: :zed: :zed: :zed:
Děkuju za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2882
29.3.16 20:11

Hlavně ať teď aspoň 2 hoďky neusne. Určitě je v pořádku. Navíc jestli to bylo „jen žuchnutí“…miminka padají mnohem hůř a nic jim není. Jestli se bojíš tak ji vem na pohotovost, ale pokud ani neplakala tak ji zřejmě nic nebolí. Kdyby byla v šoku tak se nesměje. Když tak v noci na ni občas mrkni…a monitor dechu máš ne??? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41938
29.3.16 20:18

Nas syn bezne padal dozadu na hlavu ze sedu kdyz zacinal sedet.. byla jsem z toho na mrtvici, to byla vzdycky neskutecna rana.. ale nikdy se mu nic nestalo:-) jinak nedavno stal na gauci a spadnul z nej prepad pres operadlo, a taky v pohode:-) ale to uz mu bylo asi 20 mesicu.. u nas byl vzdycky problem ze jak sedel a proste se zaklonil dozadu spadnul primo na hlavu tak se pak chtel mazlit a usinal mi na ruce.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 20:22

Tedkom by tak min hodinku radsi 2 nemela usnout a kdyby se vam neco nezdalo/unava. zvraceni. zuzeny nebo rozsireny zornicky/ tak honem do nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 20:23

Jo a ten monitor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
29.3.16 20:26

@Mexie Řehní se tu na mě jak divá, proto bych ani na pohotovost nehnala… Monitor máme, tak aspoň tak… Teď ji tedy zkusím udržet dvě hoďky vzhůru…
Děkuju :hug:
@a12 takže z toho našeho pádu bych měla být v klidu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41938
29.3.16 20:37
@Klanel píše:
@Mexie Řehní se tu na mě jak divá, proto bych ani na pohotovost nehnala… Monitor máme, tak aspoň tak… Teď ji tedy zkusím udržet dvě hoďky vzhůru…
Děkuju :hug:
@a12 takže z toho našeho pádu bych měla být v klidu?

ja bych zbytecne neplasila jestli je vesela a v pohode :nevim: tyhle pady jsou celkem bezny :lol: bohuzel :) z gauce z postele.. nekomu i z prebalovaku a ten je o dost vyssi :-) jinak ja ho vzdycky nechala tak tu hodku vzhuru a pak kdyz byl unavenej tak sel normalne spat.. a vase asi trochu ospala bude kdyz uz je vecer a jestli touhle dobou jindy uz spi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
29.3.16 20:37

A můžu ji teď nakojit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
29.3.16 20:41

Bud v klidu, deti jsou odolny, mne mala vypadla z postylky primo na hlavu ato jsem se jen otocila pro obleceni a zuch byla na zemi :roll: Chvilku si porvala apak byla v pohode, to jsem byla vykulena vic ja. Konzultovala jsem to jak s pediatrem i s se znamym chirurgem, ten me uklidnil ze vseho nejvic, povidal mi, ze meli i v nemocnici prcka, ktery spadl z cca 1 m na dlazbu a byl uplne v pohode, tak tohle neres a bud v klidu, jen malou pozoruj a zapni si monitor dechu :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
29.3.16 20:46

@a12 právě že touto dobou nakojim a jde spinkat… tak teď už kojím a budu se modlit…

Jinak ty rozsirene zornicky - asi jsem na tohle truhlík, ale nepoznám to asi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41938
29.3.16 21:01
@Klanel píše:
@a12 právě že touto dobou nakojim a jde spinkat… tak teď už kojím a budu se modlit…Jinak ty rozsirene zornicky - asi jsem na tohle truhlík, ale nepoznám to asi :nevim:

no ty zornicky to asi staci jestli reagujou kdyz ji treba posvitis do oci ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62103
29.3.16 21:03

Pro uklidneni, mne dcera vyskocila z postylky (v te dobe se jen plazila a zrejme poprve stoupnula, postylka byla ve stredni poloze) a spadla hlavou primo na lino. Jen trosku zabrecela a hned byla klidna a smala se. Volala jsem stejne zachranku, vydesilo me to, videla jsem ten pad pri vstupu do mistnosti, male se nastesti nic nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
29.3.16 21:07

No tak ted uz ji nicim neposvitim, usnula mi u kojeni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41938
29.3.16 21:16
@Klanel píše:
No tak ted uz ji nicim neposvitim, usnula mi u kojeni…

neboj, to bude v pohode ;) kdyby ji neco bylo tak uz bys to poznala :)budi se ti v noci na kojeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
29.3.16 21:57
@a12 píše:
neboj, to bude v pohode ;) kdyby ji neco bylo tak uz bys to poznala :)budi se ti v noci na kojeni?

Většinou jednou se vzbudí, mezi 4-5 hod ranní.. Mela bych ji budit?
Občas ještě před kojícím vstáváním se třeba 1-2 x ozve, ale jen na dudlík…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama