Rýma před operací u 5měsíčního dítěte

826
29.3.16 09:10

Ryma před operací u 5 měsíčního dítěte

Holky mám problém, jdeme ve čtvrtek na plánovanou operaci se synem na korekci rtu na plastiku, ale v sobotu večer se mu objevila ryma a ještě odsavam, myslíte, že by to mohlo do čtvrtka odeznit? Odsavam jak blazen, zvlhcuji nosik, myslíte, že s doznivajici rýmou by ho vzali? Nemá žádné zelené hleny :-(. Dá se mu ještě třeba něčím pomoct? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5708
29.3.16 09:18

A stříkáš mu něco do nosu, nebo kapeš?
Nevím no, jestli ji má slabou, tak třeba jo. Náš prcek se zbavuje rýmy téměř 14 dní. A odsávání na to vliv zřejmě nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
29.3.16 09:24

@radka101 zvlhcuji mořskou soli kapickama, vím, že úplně bez rýmy nebude, ale jestli ho s menší rýmou vezmou. :roll: Zita máme nástup, jsme z daleka, tak jestli tam jet do Prahy a zkusit to, no max. nas domu. To je fakt pech :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
29.3.16 09:25

Omlouvám se, ten tablet mi přepisuje slova :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
29.3.16 09:36

@cacorecka79 Zavolej do nemocnice a řekni jim, že má rýmu. Třeba řeknou, že mírnější rýma nevadí a můžete přijet.
Nejhorší rýmu měly holky vždy první 3 dny, pak se to zlepšovalo.
Ať vám vše dobře dopadne :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
29.3.16 09:55

@Bonulinka volala jsem a prý ta vodova nevadí, nesmi být zelená… což není, ale odsaji toho ještě dost, no za dva dny to bude lepší… ale řekla i to sestra na oddělení, na ambulanci se nemůžu dovolat :-( a doktorka tam bude až zítra ráno a my vyrazíme v šest… no prostě pojedeme a uvidíme,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64677
29.3.16 10:09

@cacorecka79 jestli ho vezmou je indivindy, víš jak, bude oslabený, někde to problém nebude, někde ano :think: každopádně děláš asi maximum, víc moc nezmůžeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1972
29.3.16 13:27

Asi bych šla ještě k dětské doktorce nechat ho zkontrolovat. Ono se to navenek může jevit jenom jako rýma, ale může mít i třeba zánět v krčku nebo něco na průduškách, což normálně nezjistíš. A pak taky to odsávání - někde jsem četla, že odsávat ano, ale ne moc často, že se jednak vysušuje sliznice v nose a jednak jak se tím odsáváním pořád dráždí, tak produkuje více sekretu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
29.3.16 14:49

Dceru vzali na zákrok se slabší rýmou. Ptali se jak spí, jestli klidně, nebo chrčí a nemůže dýchat. Dýchala dobře, rýmu měla už slabší, tak ji vzali, akorát prý povolali zkušenějšího anesteziologa kdyby něco. Ale šla „akutně“ ze dne na den, ne na delší dobu plánovaný zákrok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat