Pád z postele u 18 měsíčního syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 19:12
Pad z postele u 18 měsíčního syna

Ahoj holky, anonym abych nebyla poznana, hrozně se stydím…
Jsem strašně, strašně moc naštvaná, mám 18 měsíčního velmi živého chlapce, já dnes velmi výjimečně vzala přednášku, pac jim onemocněla kolegyně. Běžně jsem doma se synem. Hlídal táta a tchyně… Odcházela jsem v 9 a teď jsem přišla domů a co mi neřekne, že už ráno syn spadl z postele na hlavu, sakra! Já jo hlídám jako oko v hlavně, nenechám ho lézt na postel, no prej prostě tam manžel byl, on stal u postele, najednou byl nahoře, on šel k němu a syn se v tu chvíli nečekaně otočil a spadl na čelo… Prý brečel hned, přes den nezvracel, má tak viditelnou docernena modřínu a kolem mu to modrá cca 3×3 cm, když mu na to sáhnu neprobudi se, když jsem teď přišla už spal. Hned jsem mu zkontrolovala zornice reagovaly obě, ale co teď Mám dělat, nejradši bych ho probudila a vzala do nemocnice, ať ho prohlídnou, co když mu ta lebka praskla… :,( já tu brecim, manžel mi řekl, že to byla pecka, proč ho sakra líp nehlidali, proč jim se to stane a mě ne, protože ho tam prostě nepouštím… Vůbec mi nezavolali… Co mám dělat? Já se tak proklinam že jsem ten jeden den vzala… :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 12.11.18 19:17

Nebooj, už je velký a postel není tak vysoko ;) nezvracel, plakal ihned, zornice v pořádku..zkon­trolovala jsi všechno a bude to dobrý :hug: Mě dcera spadla v 5 měsících, pak asi 2× v 8m a jednou v 10m :roll: prostě živel, který sem neuhlídala. :?

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 12.11.18 19:17

Já bych jela ihned do nemocnice a seřvala chlapa,ze nejel ihned co se to stalo.

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 12.11.18 19:20

Jak je postel vysoká? Na jaký povrch padal? U rok a půl starého dítěte jsem nějaké pády vůbec neřešila protože padal ze všeho a pořád :nevim: mě syn spadl z postele ve 4 měsících a ani tehdy sem nešílela jako ty tady :think: jinak třeba ve 2 letech mi spadnul 3× během 2 dní na stejný bod na hlavě, obří boule jako blázen, ale nenapadlo by mě jet do nemocnice kuli bouli když jinak neměl žádné příznaky otřesu mozku nebo jiného zranění, že chvíli potom brečí je dobře ale jestli je zbytek dne v pohodě tak bych to vůbec neřešila.

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 12.11.18 19:20

Upřímně se moc nedivim, ze ti nevolali 8) jinak k věci - pokud má OK zornice, choval se normálně a nezvracel, tak bych uz nikam nejezdila.

Deňulec
Kecalka 393 příspěvků 12.11.18 19:20

Neboj, toho ještě bude… Hlídat ho pořád nemůžeš. Doma mám tříletého. Pády už nepočítám, radši ani ty na hlavu. Pokud nebyl v bezvědomí a nezvrací, tak bude dobrý, uvidíš. Ty se hoď do klidu, opravdu bude hůř. Pokud má 18 měsíců, tak Ti to teprve začne. :hug:

Sůvička80
Kecalka 200 příspěvků 12.11.18 19:20

Dcera mi po poprvé spadla na hlavu z gauče ve 12 měsících a to jsem seděla hned vedle ale byla to vteřina. Syn padakna hlavu co začal chodit ( v 9 měsících ). A to jsi klidně mohla jít hned za ním, je to vteřina, prostě se stane. Nikam bych s ním nejela. Čelo je prý nejtvrdší kost na hlavě. Když nezvraci a zorničky v pohodě, bylo by zbytečné ho budit. Kdysi jsem tady četla hezkou větu: maminky se dělí na ty, kterým už dítě spadlo a kterým teprve spadne.

morinka7
Kelišová 6893 příspěvků 12.11.18 19:22

Byla to jenom postel ;) Mě stejně staré dítě spadlo před týdnem ze stolu :lol: Vylezla na stůl a tancovala na něm.
Pokuď nezvrací, reaguje tak bych nejezdila ;)

Příspěvek upraven 12.11.18 v 19:22

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 12.11.18 19:22

Být tebou, tak se trochu uklidním, stejně tak se to může stát tobě, jednou ho uhlídat nemusíš. Pokud se to stalo ráno a doteď je v pohodě, nezvracel, tak bych nešílela. A stát dítěti celý den za zadkem, aby se mu nic nestalo není zdravé pro jeho vývoj. Naopak se potom zraní víc, protože neví, že pád bolí. Nebuď tolik úzkostná. A mimochodem, podle toho, jak šílíš-ani se nedivím, že ti nezavolali.

KarotkaGreen
Kecalka 225 příspěvků 12.11.18 19:23

Ahoj, můžu tě uklidnit! Můj syn je živý dost a spadnul z postele v 8mesicich. Doslova během vteřiny. Hrozně jsem si to vyčitala a bála jsem se. Do nemocnice jsme jeli, tam se na něj jen okem podívali na oči a bouli, zkasírovali nás a jeli jsme domů. Taky jsem hledala nejprve v diskuzích tady a můžu říct, že mě tady pěkně vyděsili. Ale! Na pohotovosti mi řekli, že pokud je to výška pod 1m tak je to ok, jsou prý mnohem odolnější než my dospělí a měli jen jeden případ akutní, když klučík spadl z vlečky. Prostě sleduj dítko, jestli nezvrací, ale pokud tě to hodně trápí tak jeď. :kytka:

Sůvička80
Kecalka 200 příspěvků 12.11.18 19:24

@Victoria1988 : a ty jezdíš po každém pádu do nemocnice? To asi nemáš děti, co pořád někam lezou, protože my bychom tam museli být pořád. Jako chudák dítě, pokaždé dělat rentgen :roll: , to by si užili škodlivých paprsků.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 12.11.18 19:24

pro zakladatelku: Uživatelka emimina Pudloslava (je lékařka) má perfektní manuál pro pády dětí na svém profilu. Snad tě to uklidní: https://www.emimino.cz/…/pudloslava/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 19:26

Díky moc, mě hrozně štve že jsem u toho nebyla… Jsem hystericka kráva. Já vím, ale já se o něj hrozně bojím… Fakt bych ho nejradši vzala hned do nemocnice, manžel mi řekl, že nikam nejede, že se choval normálně, že ho nic nebolelo, že 5 min řval a pak byl stejný jako obvykle, jen večer usnul o 15 min dřív, ale byli na trampolinach a tak… Že kvůli každé bouli a modrine nebude jezdit na pohotovost, postel má standart cca 40-50 cm. Musím se uklidnit, ale stejně mě to sere…

Sůvička80
Kecalka 200 příspěvků 12.11.18 19:30
@Anonymní píše:
Díky moc, mě hrozně štve že jsem u toho nebyla… Jsem hystericka kráva. Já vím, ale já se o něj hrozně bojím… Fakt bych ho nejradši vzala hned do nemocnice, manžel mi řekl, že nikam nejede, že se choval normálně, že ho nic nebolelo, že 5 min řval a pak byl stejný jako obvykle, jen večer usnul o 15 min dřív, ale byli na trampolinach a tak… Že kvůli každé bouli a modrine nebude jezdit na pohotovost, postel má standart cca 40-50 cm. Musím se uklidnit, ale stejně mě to sere…

Tak jsi matka, to je normální že občas hystercis, ale chce se to uklidnit a nikoho neobviňoval. Tohle se může stát každému, za to bych chlapa fakt nepeskovala. Tobě se to taky může stát ( a stane ) a co pak budeš říkat? V klidu, je to dítě, ne skleníková květinka. Nech ho zažít bolest, aby věděl, že se určite věci nedělají ( mám 2 horolezce, tak vím o čem mluvím, lovit děti ve výškách ).

Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 12.11.18 19:32

Když jsem byla s dcerou na RD, tak jednou za uherský rok šla s manželem sama na procházku a spadla mu čelem na roh schodu (mně také padala, ale nikdy ne na hlavu)… Přišli domů (já byla těhotná ve 4. měsíci) a raději jsem s ní šla k pediatrovi. Bylo mi řečeno, že čelo patří mezi nejtvrdší kosti v těle a něco jiného by bylo, kdyby spadla třeba na spánek. Pokud má zorničky v pořádku, ihned po pádu brečel a nezvrací, tak bych na pohotovost nejezdila. Snažte se uklidnit - takových pádů ještě může být…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >