Rodicovska s dcerou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 16:39
Rodicovska s dcerou

Ahoj holky, mam 1,5 let starou holčičku, a pred sebou jeste 13 mesicu rodičovské. Malá mě naplňuje, nemám žádné koníčky které bych dělala bez ní, když fotím, fotím malou, pecuju doma o zvířata..při­výdělavam si z domu když mala spinka. no prostě jsem pořád s malou. Ostatní maminky dělají třeba školu, chodí do fitka, do práce, nejsou furt s detma. Mám se citit divně ze věnují malé většinu času na rd?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 06.11.18 16:45

Ahoj, dle mne je úplně v pořádku být s takovým mrňousem prakticky nonstop :)

terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 06.11.18 16:48

Panebože ženský máte taky svůj mozek nebo vám na něj sedlo mlíko :roll: proč se tady ptáš, jak se máš nebo nemáš cítit? To je snad tvoje věc jak si to na RD zařídíš, hlavní je, jestli ti to vyhovuje.

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 06.11.18 16:50

Ahoj. Nepíšeš nic o sobě. Máš manžela, nebo jsi samoživitelka? Je krásné se věnovat dítěti, ale měla by jsi si najít čas i pro sebe - dát dítko manželovi a jít si za svou zábavou. I když jsi s dítětem ráda, věř mi, že celodenní péče vyčerpává. I já, poté, co jsem přišel o ženu, jsem jednou měsíčně jezdil za našima. Dcerka ocenila, že byla s babičkou a já jsem mohl odpočívat…

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 06.11.18 16:52
@terien píše:
Panebože ženský máte taky svůj mozek nebo vám na něj sedlo mlíko :roll: proč se tady ptáš, jak se máš nebo nemáš cítit? To je snad tvoje věc jak si to na RD zařídíš, hlavní je, jestli ti to vyhovuje.

Bez netu se za chvíli nepůjdou ani vy.srat :roll: :roll:
Nejdřív se budou muset dovolit zde, nebo na fb :roll:

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 06.11.18 16:54

@mrav 8o
Proč vnucujes někomu jak se má cítit a co má dělat? Zakladatelka se cítí dobře, proč by na tom měla něco měnit?

mrav
Neúnavná pisatelka 19574 příspěvků 06.11.18 17:03
@Aletheia píše:
@mrav 8o
Proč vnucujes někomu jak se má cítit a co má dělat? Zakladatelka se cítí dobře, proč by na tom měla něco měnit?

Jak to můžeš vědět? :think: :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 40459 příspěvků 06.11.18 17:03
@Šmoulice píše:
Bez netu se za chvíli nepůjdou ani vy.srat :roll: :roll:
Nejdřív se budou muset dovolit zde, nebo na fb :roll:

Ale aby někdo včas odpověděl, aby nebylo pozdě :mrgreen:

tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 06.11.18 17:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam 1,5 let starou holčičku, a pred sebou jeste 13 mesicu rodičovské. Malá mě naplňuje, nemám žádné koníčky které bych dělala bez ní, když fotím, fotím malou, pecuju doma o zvířata..při­výdělavam si z domu když mala spinka. no prostě jsem pořád s malou. Ostatní maminky dělají třeba školu, chodí do fitka, do práce, nejsou furt s detma. Mám se citit divně ze věnují malé většinu času na rd?

Ahoj.

A jaké přesně ostatní maminky?

terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 06.11.18 17:09
@Markéta80 píše:
Ale aby někdo včas odpověděl, aby nebylo pozdě :mrgreen:

Tak si napise o radu co s tím ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 40459 příspěvků 06.11.18 17:13
@terien píše:
Tak si napise o radu co s tím ;)

jen doufám že né i s fotodokumentací :mrgreen:

terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 06.11.18 17:14
@Markéta80 píše:
jen doufám že né i s fotodokumentací :mrgreen:

No když vidím úroveň některých dotazů, tak bych se ani nedivila :lol:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8787 příspěvků 06.11.18 17:16

Mám skoro 2 letého syna, v lednu čekáme druhé, z 90% se věnuju synovi nebo dělám aktivity s ním. Jednou za měsíc jdu na manikúru, jednou za 2-3 měsíce na pedikúru. Teď třeba pojedu na půl dne pryč - nejdřív si se synem odplavu lekci plavání pak ho předám tatínkovi a pojedu pryč. Jednou za čas to je potřeba, ale jinak jsem se synem pořád a baví mě to. A rozhodně se necítím špatně kvůli tomu že Máňa od vedle chodí do školy a tahle podniká :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 40459 příspěvků 06.11.18 17:20

@terien no právě :mrgreen: :mrgreen:

dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 06.11.18 17:31

Já asi patřím k těm „ostatním“ a od 9 měsíců dcery jsem chodila na půl dne do práce, do toho občas kafe s kamarádkou, do kina nebo na vecu s manželem apod. Ale když to má někdo jinak a od dítěte se nehne 3 roky, tak proč ne, od toho ta mateřská je :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >