Padání vlasů po escapellu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 12.10.14 10:35
padání vlasů po escapellu?

Ahoj,
NA přelomu července a srpna jsem užila Escappelle. Samozřejmě mi to rozhodilo MS, ale tak po měsíci mi začaly masivně padat vlasy a trvá to do teď, jsou to fakt chuchvalce. Nikdy mi vlasy nepadaly. Napadlo mě, jestli to není po tom svinstvu? Navíc mě pořád dokola trápí zánět spojivek, očařka to prý vidí na alergii (na konci měsíce jdu na alergologii). Myslíte, že by to mohlo být taky po tom?
Na ty vlasy jsem začal brát spektrum vitamínu, béčko, měřila jsem Ph v těle a to je ok. tak už nevím, z čeho jínýho by to mohlo být. :( jsem z toho nešťastná.
Nemá s tím někdo zkušenost?
Předem děkuji za odpovědi.

Reakce:
Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 12.10.14 10:37

Jo a taky jsem se chtěla zeptat, kdy to přestane? :?

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 10:49

@Adduše Jak se měří pH v těle? Jinak bych řekla, že ty vlasy po escap. padat mohou. mě padaly vlasy masivně po porodu, to je také tělo vlastně hermonálně rozhození. Tohle ty hormony také nějak „upravuje“. Co píší v letáku k práškům? Není to tam zmíněno jako nežádoucí účinek?

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 12.10.14 12:10

@Adduše
já bych také řekla, že ti to rozhodilo hormonální hladinu a vlasy jsou na toto citlivé. Hold, jak dlouho to bude trvat, to ti nikdo neřekne, ale budeš muset vydržet. To samo zase ustane. A ty vitamíny jsou dobrá volba, ale pokud ti to rozhodilo hormony, tak tam pomůže jen čas-ne vitamíny. A je fakt, že užitím escapel.do sebe dáš notnou dávku hormonů, mám dojem, že ve Francii a v Anglii je dokonce zakázaný.

Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 12.10.14 13:37

@donaga @kotýsek já vím, že budu muset počkat no :( ale hrozně mě to děsí, jak vždycky uvidím ten chumáč.
Ph měřím v moči, to je nejjednodušší způsob.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >