Pálení v nose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 13:27
Pálení v nose

Hezké nedělní odpoledne :kytka:

Už asi týden mě trápí pálení v nose, vždycky když se nadechnu moc to v nose pálí a postupuje to směrem k očím a jakoby pod oči, do tváří :think:

Rýmu mám celoroční, jsem alergička (při testech na alergologii mi zreagovalo úplně všechno, co mi píchli, takže jsem alergická opravdu na všechno), a nemocná se necítím :nevim:

Nevím, jestli se jít poradit do lékárny, k doktorovi je asi unáhlené s tím chodit.

Nemáte někdo zkušenost, neslyšeli jste o tom, co by to mohlo být? Je to hrozně nepříjemné. :?

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 42053 příspěvků 05.02.17 13:42

Ted mam virozu a nos me pali taky. Nebo se Ti chystaji alergie. Kup si nosni sprchu.

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 13:49

To bude nějak poškozená sliznice, suchý vzduch k tomu alergie. Mohlo by pomoct COLDASTOP 1X20ML Nosní kapky, emulze, stojí to do 200,– Kč.

555_Zuzana_555 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 16:29

Děkuji za tipy :) Snad to brzy přejde

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >