Pálení v nose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
555_Zuzana_555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 13:27
Pálení v nose

Hezké nedělní odpoledne :kytka:

Už asi týden mě trápí pálení v nose, vždycky když se nadechnu moc to v nose pálí a postupuje to směrem k očím a jakoby pod oči, do tváří :think:

Rýmu mám celoroční, jsem alergička (při testech na alergologii mi zreagovalo úplně všechno, co mi píchli, takže jsem alergická opravdu na všechno), a nemocná se necítím :nevim:

Nevím, jestli se jít poradit do lékárny, k doktorovi je asi unáhlené s tím chodit.

Nemáte někdo zkušenost, neslyšeli jste o tom, co by to mohlo být? Je to hrozně nepříjemné. :?

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 45371 příspěvků 05.02.17 13:42

Ted mam virozu a nos me pali taky. Nebo se Ti chystaji alergie. Kup si nosni sprchu.

aledud
Kecalka 434 příspěvků 05.02.17 13:49

To bude nějak poškozená sliznice, suchý vzduch k tomu alergie. Mohlo by pomoct COLDASTOP 1X20ML Nosní kapky, emulze, stojí to do 200,– Kč.

555_Zuzana_555
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 16:29

Děkuji za tipy :) Snad to brzy přejde

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >