Pálení v oblasti poševního vchodu

1
19.5.21 09:58

Pálení v oblasti poševního vchodu

Krásné dobré ráno, (nastávající) maminky,

předem se omlouvám, zda bude tento dotaz připadat někomu hloupý nebo nechutný, ale už nevím, jsi si ulevit.
Jsem momentálně v 35. týdnu těhotenství, upřímně celé těhotenství řeším nějaké prazvláštní neduhy, které vždy přišly (gynekolog na mě pokaždé hleděl, co to zase mám) a zase odešly. Naštěstí nic závažného a malý krásně roste a je zdravý. Navíc to nebylo nic, co bych pro něj nevydržela.
K mému dotazu..už od 29. týdne řeším pálení a začervenání pysků kolem poševního vchodu. Samozřejmě jsem to řešila s gynekologem, vzal mi cévkovánou moč a udělal stěry. Z kultivací nic nevyšlo. Takže to dal neřešil a neřeší, ale mně se neulevilo. Začala mě děsit představa, že se porod kvapem blíží a já se dole necítím úplně komfortně. Posledních pár dní je to zase horší. :? Od začátku těhu mám klasický docela hojný mléčný výtok, ten se nijak nezměnil.
Nemáte některá podobnou zkušenost? Že by z kultivací nic nevycházelo, ale pocitově nic moc? Zkoušela jsem jen nějaké sedací koupele s jablečným octem nebo mořskou solí.

Předem moc děkuji za jakékoliv zkušenosti a doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24522
19.5.21 10:13

Mast Clotrimazol 1%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit