Hemiltonův hmat

Anonymní
18.5.21 20:53

Hemiltonův hmat

Ahoj, dneska jsem 39+0. Byla jsem dneska ve 14:00 na kontrole u gynekologa a při vyšetření mi udělal hemiltonuv hmat. Tak kolem 17:00 mě začalo postupně bolet v podbrisku jako silná menstruační bolest a křeče. Nevím zda jsou to poslicci, ale mezi téma bolestma jsou pauzy cca 3 minuty a znova, pak třeba 10 minut nic a pak zase ty bolesti…. Gynekolog mi řekl ze jsem otevřená na dva prsty a ze hlavička už hodně tlačí. Jsem prvorodicka tak mám celkem strach, tak bych se chtěla zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost, moc dekuji ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
874
18.5.21 20:59

Je to po Hamiltonu normalni, ale jak to bude dal ti nikdo nerekne. Muze se to zpravidelnit a prodlouzit a rozjet porod, nebo do zitra prejit a porodis za tyden. Ani tlacici hlavicka, ani otevrenost neznamenaji, ze musis brzy porodit, i kdyz je mi jasny, ze uz bys to mela rada za sebou. Az budes bolesti muset prodychavat a zastavi te v cinnosti, budou pravidelne a alespon po peti minutách, tak bych jela do porodnice. Do te doby bych odpocivala, dala si vanu a nabirala sily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12888
18.5.21 21:00
@Anonymní píše:
Ahoj, dneska jsem 39+0. Byla jsem dneska ve 14:00 na kontrole u gynekologa a při vyšetření mi udělal hemiltonuv hmat. Tak kolem 17:00 mě začalo postupně bolet v podbrisku jako silná menstruační bolest a křeče. Nevím zda jsou to poslicci, ale mezi téma bolestma jsou pauzy cca 3 minuty a znova, pak třeba 10 minut nic a pak zase ty bolesti…. Gynekolog mi řekl ze jsem otevřená na dva prsty a ze hlavička už hodně tlačí. Jsem prvorodicka tak mám celkem strach, tak bych se chtěla zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost, moc dekuji ❤️

To proste uvidis.
Rika se vlezt do teple vany - bud to ustane, nebo se to rozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9772
18.5.21 21:05

Měla jsem to stejně a druhý den večer se mi rozjely kontrakce a praskla voda akorát jsem byla 41+2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3802
18.5.21 21:08
@Anonymní píše:

Vlez si do teplé vany a nebo do sprchy a sprchuj si břicho. Pokud jsou to poslíčci, tak to přejde. Pokud porod, tak bolest nepřejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
18.5.21 21:43

U mě to bylo obdobně, v noci po HH jsem začala mít pravidelné kontrakce, ráno jela do porodnice a odpoledne už jsem měla dcerku v náručí 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2575
18.5.21 21:44

A on Ti to dopředu řekl, nebo Ti ho udělala a pak až řekl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
18.5.21 21:57

Prosím, to bylo na tvou žádost, nebo z iniciativy doktora? Pokud to druhé, napiš, nebo pošli jeho jméno, aby ženy, které si nepřejí zásahy, navíc před termínem, věděly, komu se vyhnout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 00:11

Doktor mi hh nabil a já souhlasila, nebylo to bez mého souhlasu. Vše mi hezky vysvětlil

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 03:03

Tak nakonec to poslíčci nebyli, porodila jsem ve 17:42:smiley:

• Citovat
  • Nahlásit
20.5.21 05:49
@Anonymní píše:
Tak nakonec to poslíčci nebyli, porodila jsem ve 17:42:smiley:

Gratuluju k miminku :srdce: :hug:

• Citovat