Reklama

Pamycon a průjem u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenisa
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 17:14
Pamycon a prujem u kojence

Dobry den. Prosim o radu, nase doktorka ma dovolenou. Mam osmitydenni miminko, na zelenou rymu dostal od pediatra Pamycon. Posledni dva dny hodne place po kojeni a kaka, drive kakal tak jednou za dva az tri dny. A ja jsem zjistila, ze kapatko kape vice nez jednu kapku po zmacknuti :zed: Vubec jsem si toho nevsimla :nevim: V noci spinkal, neplakal a po kojeni vse ok. Co ted? Mohla jsem mu ublizit? A mam pamycon vysadit, anebo jen vytirat nos? diky za rady. Omlouvam se za chyby a preklepy, pisu z mobilu…

Reklama

Reakce:

oliš
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 28.12.16 17:19

Ahoj, může to být z těch kapek, ale taky nemusí. Moje mladší dcera odmalinka, jak je jen trochu nachlazená, má hned srajdu. Myslím, žes mu rozhodně neublížila. :mavam:

Ha-ni
Neúnavná pisatelka 19803 příspěvků 28.12.16 17:23

@Jenisa taky aktuálně dáváme pamycon, mám teda starší dítko, ale taky řeším průjem. Jestli to je k tomu nevím :nevim: To kapátko je ale opravdu nešikovné.

Jenisa
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 17:24

@oliš diky, uklidnila jsi me, jsem uz docela vynervovana.

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 28.12.16 17:25

Z kapek to není, ty působí lokálně. Sice trochu vtecou i do zažívacího traktu, ale není to tolik, aby to udělalo průjem. To kakani je z hlenu, které mu tečou do žaludku. Je to běžné u rýmy, že dítě více Kaká a stolice může být hlenovita. Pokud má zelenou rýmu je důležité pamycon dávat, aby se zánět přeléčil a nezhorsilo se to.

Jenisa
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 17:25

@Ha-ni presne, vubec me nenapadlo, ze pri zmacknuti vytece vice kapek :think:

Jenisa
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 17:28

@Maja1984 budu radeji vytirat, kapatko je nanic. Podle vyteru z nosu ma synek bakterii, na kterou pamycon zabira.

Barinec
Kecalka 253 příspěvků 28.12.16 17:29

Syn taky uzival Pamycon, ale doktorka i lekarnice radila nekapat, ale vytirat vatovym tamponem nebo tema vatovyma tycinkama do ucha.

Jenisa
Kecalka 308 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 17:37

@Barinec skoda, ze me to nenapadlo drive. u nas mi lekarka ani lekarnice nic nerekly.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama