Panenka miminko jako dárek k narozeninám

2425
8.2.20 22:32

Panenka miminko

Ahoj holky, chtěla bych koupit panenku miminko dcerce ke 4 narozeninám. Představa je do 50cm mrkaci bez pláče a mluvení. Já nějaká taková? Je toho tolik že opravdu nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2408
8.2.20 23:28

Za mě asi baby born. Dcera, neteř i nevlastní dcera měly nejdřív chou, chou (která se mě osobně líbila víc) a vždycky se dokupovala baby born. Mrká už sama (ty starší typy musely mít dudlík s magnetem, aby zavřely oči), je koupatelná (to bylo hodně důležitý, všechny holky rády koupaly) a jí a pije a čůrá a kaká. Navíc na ní sedí oblečení a plínky na nejmenší mimča. Ale určitě se dá koupit i panenka bez funkcí. Mě se líbí ty panenky, které vypadají jak živé. Ale asi budou drahé :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2425
9.2.20 07:28

@PapeJ děkuji za info, můžu se ještě zeptat když tyto miminka curaji kakaji nezůstává v tom voda? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2408
9.2.20 08:55

No, po tom jídle by se měla propláchnout. Po koupání taky vyklepat a nechat vyschnout. Ta voda pak uschne. Mám po neteři tu baby born asi 20 let starou a že by byla plesnivá nebo něco, to ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
10.2.20 18:02

@Kaara Dcera má tuto :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2425
12.2.20 10:52

@maky 1993 jé ta vypadá super. Co je to zač? A jak je veliká? Tělíčko je pevné, gumové nebo látkové?

Já se včera byla podívat na Llorens v Pompu a na internetu měli úplně zcestné údaje… Takže jsem nepochodila :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
12.2.20 11:25

@Kaara Je to tato panenka, ale ona teda nějaké zvuky vydává, myslím, že by šel strojek vyndat. Každopádně i ty zvuky má pěkné. https://www.realistickepanenkyahracky.cz/…an-d1811.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
12.2.20 11:29

@Kaara Teď jsem ještě koukala, že má být mrkací, tato nemrká, tak snad seženete nějakou ideální :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2425
12.2.20 11:30

@maky 1993 děkuji. Mrkani není úplně priorita ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
12.2.20 11:35

@Kaara https://www.realistickepanenkyahracky.cz/…an-d2547.htm Tato je mrkací, ale pořád má ten strojek :D a je docela malá. Já jsem chtěla už velikost miminka, aby seděly pěkně oblečky na novorozence a malá je spokojená :mrgreen:. Potom máme ještě panenky značky Berenguer, ty mají také pěkné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama