Panenka - miminko černoušek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ted dy
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 19.08.18 10:10
Panenka - miminko černoušek

Sháním panenku černouška - sice až na narozeniny nebo k Vánocům (to ještě uvidím), ale sháním s předstihem, protože bych ráda našila panence nějaké oblečení.
ALE moje dcera si moc přeje černouška, miminko, myslím už takové to větší (cca 50 cm třeba, prostě ne to prťavé), celoplastové, určitě mrkací.
Nechci, aby mluvilo nebo mělo nějaké další speciální funkce. Prostě taková obyčejná panenka. Zatím se mi nepodařilo najít ani jednu, která by tohle splňovala, nevíte o něčem? Klidně objednám ze zahraničí, na ceně nesejde.
Našla jsem jen spoustu nemrkacích panenek nebo naopak multifunkční BabyBorn a tu nechci.
 Díky!

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 19.08.18 10:19

Jestli může být nové tak na Heurece jsem našla několik panenek. Ani cena není zničující. Mrkněte tam :mavam: omlouvám se, nedocetla jsem to do konce.

Příspěvek upraven 19.08.18 v 10:20

elibro
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 19.08.18 10:19

Amazon? https://www.amazon.com/…uupjtfrpr45m

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 19.08.18 10:37

Aliexpres na 100% tam toho je i obleceni. V zime jsem videla v dracikovi cernoska miminko.

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 19.08.18 10:42

https://m.aliexpress.com/…7887820.html?…

Ted dy
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 19.08.18 10:44

aliexpress aspol., prosím, ne, díky

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 19.08.18 10:45

Ok.

Koty
Závislačka 3806 příspěvků 19.08.18 10:54

Ahoj, já už několikrát objednávala z těchto stránek . Mají velký výběr panenek většinou ze Španělska. Letmo jsem mrkla a mají černoušky, i černošky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >