Jaké 3D pero?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamuska
Stálice 64 příspěvků 13.08.18 10:53
Jaké 3D pero?

Prosím o radu, jaké 3D pero pro desetiletou? Líbí se mi třeba Polaroid: https://www.mall.cz/…roid-play-3d nebo Simo: https://3dsimo.com/cz/videa. Dcera si ho moc přeje, ale nevím, jak moc ho nakonec využije. Proto mě to Simo trochu odrazuje kvůli ceně. Případně jiné typy, prosím. Děkuji.

Reakce:
Mischa69
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 11.11.18 18:38

Dobrý den, také by mě zajímalo, dcerka by ho také chtěla. Koupila jste nakonec nějaké? Ten Polaroid nevím zda bude kvalitní.

kamuska
Stálice 64 příspěvků 27.11.18 10:27

Koupili jsme 3D simo a řekla bych, že spokojenost. :-) Akorát si s ním dcera vyhraje méně, než jsem čekala…

Mischa69
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 27.11.18 10:46

@kamuska

To je jedno z těch lepších :)..Já koukala na 3doodler start ta sada stojí cca 1600.- ale nakonec z dcerky vylezlo že nějaké viděla reklamě a název je I DO 3D VERTICAL, v balení jsou dvě pera (čiže dvě barvy) cena té sady stojí různě,. viděla jsem za 550.- to se pro začátek dá, jestli ji to vůbec zaujme apod. Tak tím pověřím babičku :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >