Houpačka do dřevěných zárubní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nipani
Kecalka 438 příspěvků 29.07.18 11:26
Houpačka do dřevěných zarubni

Ahoj, potřebovala bych poradit - možná už to někdo řešil také - ráda bych do bytu pro prcka houpacku do dveří, ale - bydlíme ve zdenem činžáku a jsou tu dřevěné zarubne. Tím pádem odpadá ta rozpinaci tyč - zarubne praskají, už jsme to zkoušeli. Do stropu to také nejde - jsou tu rakosove stropy a ještě k tomu SDK podhled, neuneslo by to. Navrtat haky nad zarubne se manžel bojí - starý činžák, kdo ví, čím je to vyzdene, z čeho je překlad… no a teď babo raď… Houpačku chci, prcek to miluje a mně by to hodně usnadnilo život :) nemáte někdo řešení?

Reakce:
rendulinka3
Povídálka 30 příspěvků 29.07.18 13:15

Nevím pro jak velke dítě houpačku chceš.. Pokud pro menší tak leda pořídit něco takového viz foto

Nipani
Kecalka 438 příspěvků 29.07.18 14:04

@rendulinka3 zatim roční…tohle jsem před chvílí našla, dělají se do 25 kg…ale nevím, přijde mi, ze to nebude nic moc pohoupani, jak to ma krátká ta ramena…máš s tím zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >