Houpačka do dřevěných zárubní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nipani
Kecalka 438 příspěvků 29.07.18 11:26
Houpačka do dřevěných zarubni

Ahoj, potřebovala bych poradit - možná už to někdo řešil také - ráda bych do bytu pro prcka houpacku do dveří, ale - bydlíme ve zdenem činžáku a jsou tu dřevěné zarubne. Tím pádem odpadá ta rozpinaci tyč - zarubne praskají, už jsme to zkoušeli. Do stropu to také nejde - jsou tu rakosove stropy a ještě k tomu SDK podhled, neuneslo by to. Navrtat haky nad zarubne se manžel bojí - starý činžák, kdo ví, čím je to vyzdene, z čeho je překlad… no a teď babo raď… Houpačku chci, prcek to miluje a mně by to hodně usnadnilo život :) nemáte někdo řešení?

Reakce:

rendulinka3
Povídálka 25 příspěvků 29.07.18 13:15

Nevím pro jak velke dítě houpačku chceš.. Pokud pro menší tak leda pořídit něco takového viz foto

Nipani
Kecalka 438 příspěvků 29.07.18 14:04

@rendulinka3 zatim roční…tohle jsem před chvílí našla, dělají se do 25 kg…ale nevím, přijde mi, ze to nebude nic moc pohoupani, jak to ma krátká ta ramena…máš s tím zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >