Reklama

Robot pro tříletého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hulala
Kecalka 433 příspěvků 25.07.18 13:24
Robot pro trileteho

Pro syna chci ke čtvrtým narozeninám robota, resp. on :lol: hoďte mi nějaké typy tak do 1300 :jazyk:

Reklama

Reakce:

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 25.07.18 13:57

myslim, ze ctyrletak to leda rozflaka,koupila bych levny sunt -tim splnim prani a investovala do hodnotnějšího darku -kolo,kolobezka,su­per lego spojene třeba s vyletem do aquaparku,luna­parku,dinopar­ku…Ale zas mas mozna rozumne ditko, co si vyhraje hezky- pak teda dobry robot. V tom neporadim :kytka: Mozna takovi ti Transformers :think:

hulala
Kecalka 433 příspěvků 25.07.18 14:12

To on všechno má. Kolo, kolobezku, hafec leg. Samozřejmě dostane ještě jiné dárky i výlet. O robotovi básní. Právě drahého nechci, kolem té tisícovky. Líbil sei Zigy, tak možná ten.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19272 příspěvků 25.07.18 14:34

@hulala synátor má od cca tří let právě Zigyho a hraje si s ním dodneška (což mi připomíná, že musím koupit baterky, nebo mě sežere zaživa :jazyk: ). Teď jako staršího ho na tom nejvíc baví ty ústní povely a nahrávání :palec:

Pavlahar
Stálice 57 příspěvků 25.07.18 14:52

Syn má od čtyř let ziggiho, ale bavil ho asi měsíc. Já s manželem a dvouletou dcerou se s ním zabavime dodnes :lol: :palec:

Iva575
Kecalka 352 příspěvků 25.07.18 15:44

Co nějaký transformers, že by ho mohl přestavovat. U nás dlouhou dobu bodoval tatínkův budík ve tvaru R2-D2.

hulala
Kecalka 433 příspěvků 25.07.18 17:08

@Mar__tanka1983 asi ho koupim,myslim,ze bude podle jeho predstav,diky za zkusenost :jazyk: @Iva575 to on uz ma robota auto.ted chce prave toho ,,klasickeho,, :roll:

DanaHlinicka
Stálice 52 příspěvků 25.07.18 21:56

Nejlepší jsou české ručně dělané dřevěné hračky. Přežijí generace a mají krásný design a k tomu jde o přírodní materiál, který opracoval někdo konkrétní, komu mlžete při troše štěstí i osobně poděkovat.

hulala
Kecalka 433 příspěvků 26.07.18 00:47

@DanaHlinicka to je sice fajn,ale dreveneho chodiciho a blikajiciho robota jsem zatim nevidela :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama