Jaké skákací zvířátko pro syna 18 měsíců?

832
4.8.18 21:22

Jaké skákací zvířátko pro syna 18 měsíců?

Doporučte mi prosím skákací zvířátko pro 18 měsíčního syna. Děkuji :0)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5283
4.8.18 21:34

Cvrček.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
4.8.18 21:39

Jaké skákací zvířátko je myšleno?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6569
4.8.18 21:41

Blechu psí. :)
Ne, vážně, úplně jsem nepochopila, jak to myslíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74
4.8.18 21:41

My jsme měli takového toho gumového nafukovacího koníka a obě děti se s tím docela dost vyblbly :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
4.8.18 21:42

@Ester13 já slyšela,že psi lezou a skáčou kočičí :lol: :mrgreen: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
584
4.8.18 21:48

Jestli myslíš to gumové hopsadlo, je snad jedno, co je to za zvíře, hlavně, že na tom jde hopsat :mrgreen:, dcera miluje všechny (v herničkách)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
571
4.8.18 21:49

Jakože takovou tu gumovou potvoru na které se skáče?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
832
4.8.18 22:06

Jojo přesně tuhle potvoru. Myslela jsem to, jestli mi někdo nedoporučíte přímo odkud jste koupili, protože když koukám na net, tak je něco od 10 měsíců, něco od tří let, přitom maj podobný rozměry. Nechci koupit nějaký, na kterým bude moc skákat tři měsíce a bude mu malý, nebo naopak, aby nemuselo být rok ve skříni než doroste :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
560
4.8.18 22:28

Koník - oslík je fajn, ale pro takhle malé dítko jsme měli tuto housenku:
http://www.efatra.cz/…i-43x95-cm-7
dělají i jiná nafukovací zvířátka. Ale housenka u nás vedla :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4615
4.8.18 22:31

Máme doma oslíka a klidně ti ho poslu u nás to není v kurzu ani u jednoho dítěte. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
4.8.18 22:36
@trynytka píše:
Jojo přesně tuhle potvoru. Myslela jsem to, jestli mi někdo nedoporučíte přímo odkud jste koupili, protože když koukám na net, tak je něco od 10 měsíců, něco od tří let, přitom maj podobný rozměry. Nechci koupit nějaký, na kterým bude moc skákat tři měsíce a bude mu malý, nebo naopak, aby nemuselo být rok ve skříni než doroste :D

Moje dítě se bez toho obešlo. Jednou si to vyzkoušelo v Radvánovicích na trampolíně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Včelička992
4.8.18 22:50

.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 20:28

  • Citovat
  • Upravit
37144
4.8.18 23:01

Máme toho oslíka, ale nejvíc ho využívá až teď ve 3 letech :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Marie432875
4.8.18 23:06

@trynytka my mame obyc skakaciho dracka (tuším z Pompo, ale je to prakticky totožné s tímto z lidlu), miluji ho obě deti (rok a dva)…je pravda ze starsimu uz je trosku malý, ale blbne na nem rad.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin