Reklama

Panická porucha - motání hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 03.03.17 07:57
Panicka porucha - motani hlavy

Dobre rano vsem. :mavam:
Mam panickou poruchu a muj nejvetsi problem je - motani hlavy, zavrat, pocit nestability, houpani, vznaseni, nevim jak popsat presneji. Jakmile zaziju velky stres tak to zacne a trva dlouhou nez to vymizi, ale mivam to spise porad. :roll: AD neberu. Zajimalo by me jestli to mate nekdo stejne.

Reklama

Reakce:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 03.03.17 08:26

Moje maminka to měla taky tak :/ skončilo to tak, že museka být v nemocnici, protože se to zhoršilo tak, že takové stavy měla pořád. myslím, že ji z toho dostali až práškama a že z toho byla hotová, i když se ji to občas zase vrací :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 08:35

Ano taky jsem to tak mívala. Je to velmi nepříjemné, ještě v kombinaci s tím, že jsem epileptik to ve mne prohlubuje paniku kvuli strachu ze ztráty sebekontroly před lidmi při záchvatu. Pomohl mi hořčík a B6 (musím ale udržovat hladinu cely den, nikoliv si vzít tabletku pouze ráno) plus vystavování se situacím, kdy člověk paniku zažívá.

Leonka88
Stálice 67 příspěvků 03.03.17 11:04

@AnetVV a pomohli ty prasky? Myslis AD? Jak se ted citi?

Baletka.Mirka
Povídálka 28 příspěvků 05.03.17 14:19

Mela jsem to take vloni na jare, stres v praci, pomohly mi prirodni antidepresiva (nazev jsem zapomnela - neco forte), v lekarne poradi, jsou volne prodejne…mozna fungovaly jako placebo, nevim. A take pomohlo c :) viceni.

Martinare
Povídálka 27 příspěvků 03.06.17 18:11

@Leonka88 mám úplně stejné problémy ale žádnou diagnózu. Můžu se zeptat jestli máš ještě nějaké potíže nebo tu panickou poruchu máš na základě těch závratí? A pomáhá ti něco?

Lena9999
Povídálka 19 příspěvků 02.10.17 11:56
Citalopram

Ahoj. Cca rok trpím úzkostmi a občasnými panickými ataky. Od února beru Citalopram, nyní jsem na 25 mg. Musím říct, že zabral, ale navyšování už mi nijak nepomáhá. Občas je to horší, někdy lepší, ale úplně 100% skvěle se necítím. Někdy se mi motá hlava celý den. Může se to ještě změnit, nebo se s úzkostmi budu muset vyrovnávat do konce života? :-)

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 02.10.17 12:18

Salámistická pohodářka z vás nikdy nebude.

Ale - pokud konečně vstoupíte do dlouhodobé, systematické psychoterapie, tak najdete nějaké efektivnější cesty jak zvládat úzkosti a postupně jejich sílu dostanete na přirozené hladiny - tedy do normálního stavu, kdy člověk je většinou v klidu a srozumitelné úzkosti jsou přítomny v situaci, kdy je to adekvátní a ve zvladatelné síle.

Sama vidíte, že jen léky nestačí, že potřebujete sebrat odvahu udělat si v sobě skutečně pořádek a učit se jiným způsobům jak fungovat sama se sebou a ve světě.

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 02.10.17 13:23
@Ou píše:
Salámistická pohodářka z vás nikdy nebude.

Ale - pokud konečně vstoupíte do dlouhodobé, systematické psychoterapie, tak najdete nějaké efektivnější cesty jak zvládat úzkosti a postupně jejich sílu dostanete na přirozené hladiny - tedy do normálního stavu, kdy člověk je většinou v klidu a srozumitelné úzkosti jsou přítomny v situaci, kdy je to adekvátní a ve zvladatelné síle.

Sama vidíte, že jen léky nestačí, že potřebujete sebrat odvahu udělat si v sobě skutečně pořádek a učit se jiným způsobům jak fungovat sama se sebou a ve světě.
@Lena9999
S tím nesouhlasím, mě je skvěle a to beru léky teprve 2 měsíce..
Podle mě špatne léky. Hlava se mi taky točila hodně, hlavně prvních 14dni, ale díky lekum vše vymizelo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama