Zlomená ruka - bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sao
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 02.03.17 19:38
Zlomená ruka - bolest

Ahoj, prosím, poraďte. Před 18ti dny jsem si zlomila ruku - záprstní kůstka za malíčkem. Mám to v sádře. Už mě to v podstatě nebolelo, minulý čtvrtek jsem byla na kontrole, dělali mi rentgen a prý všechno v pořádku, srůstá to správně. A teď poslední 3 dny mě to najednou začalo znovu bolet, ale brutálně. Ne pořád, pouze při pohybu malíčkem. Už jsem mohla malíčkem hýbat úplně v pohodě, a najednou, když s ním pohnu, dostaví se ostrá bolest. Někdy ne, hýbu s tím a nic nebolí, jindy stačí malý pohyb a bolest fakt brutální. A už druhý den mi v tom jakoby křupe - taky jen občas, při určitém pohybu rukou. Tak jsem se chtěla zeptat, kdo už měl někdy něco zlomeného nebo kdo je znalý - je to normální, nebo s tím mám jet radši k doktorovi ať to zkontrolují? Můj chirurg by měl dnes ordinovat do 20.00, pokouším se tam dovolat, bezúspěšně. Nevím kam jinam volat. Nebo neplašit? Fakt nevím. Dík.

Reakce:
Petra1606
Kecalka 321 příspěvků 03.03.17 08:07

Zavoj si na chirurgii do nemocnice, nebo jakemukoliv nejblizsimu chirurgovi, at ti poradi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Šándor o pákistánském vězení: Tereze pomůže, když konvertuje k islámu

Češka Tereza Hlůšková (22) si vyleschla rozsudek, za pašování devíti... číst dále >