Panická porucha, ureaplasma, nemoci

Anonymní
16.9.20 23:36

Panická porucha ,ureaplasma,nemoci

Dobrý den, jsem zde nová, vždy jsem si na emimino chodila pro rady..Nyní potřebuji taky vaši radu..Je mi 20 let, rok a půl mám panicko úzkostné stavy, AD neberu, záchvaty jsem nikdy nemela časté, zvládám to, ale…Po tom co se mi začalo dít tohle, jsem začala mít neustále záněty močových cest, za loňský rok minimálně 10×, v lednu přišli na to, že mám ureaplasmu, tedy od ledna ji léčíme, před týdnem jsem dobrala další antibiotika a opět to nepomohlo, partnerovi zabralo již první balení prvních antibiotik, s přítelem spolu nespíme, jelikož už to trvá opravdu dlouho a já se necítím a ani nemůžeme, do toho mám neustále z antibiotik mykozy, jsem z toho už opravdu v háji, je to strašně náročný na psychiku, něco léčíme takovou dobu a bez výsledku…Antibiotika už jsem na ureaplasmu měla prý všechny, takže už prý zbývá jen to, aby do mě něco píchali jehlama, nevim, zda to už není psychicky, nevim co mám dělat..Jak si mám pomoct..Není tu někdo s podobnou zkušeností prosím? Nikdy dřív, než jsem začala mít paniku, jsem nemela žádné problémy, teď na mě padá jedna nemoc za druhou, ale tohle je nejhorší…Anonymně, jelikož se za to už opravdu stydím..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19742
17.9.20 08:26

A léčíš s tím na urologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
17.9.20 10:21

Já už s ureaplasmou bojuji rok. Nikdy jsem neměla a nemám problémy s močovými cestami ale za to mám gynekologické problémy. S doktorkou jsme zkoušeli vše. Globule, mastě, několik druhů antibiotik a nic. Jen přítelovi zabrali hned první antibiotika. Teď už beru cca 3 měsíce vakcínu, kterou mi zařídili na imunologii. Čekají mě ještě dvě další lahvičky, což je na další 3 měsíce určitě. Prvních půl roku jsem z toho měla opravdu hlavu jak pátrací balón ale od té doby, co už nad tím tolik nepřemýšlím pociťuji změny. Samozřejmě v tom velikou roli hraje vakcína ale věřím tomu, že i psychika nějakou roli hraje. Přemýšlím nad tím teď už tak jakože: Cítím, jak mi vakcína pomáhá a cítím se lépe. Než: Stejnak mi to nepomůže. Zkus jít na imunologii a zeptat se na vakcínu. Určitě to bude lepší než věčné rvaní antibiotik do těla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.9.20 21:15
@ka2ka
@ka2ka píše:
A léčíš s tím na urologii?

@ka2ka Ano,na urologii se léčím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.9.20 21:17

@meduzka23 Asi to zkusím, už mě to opravdu hodně obtěžuje, citim to každý den, hlavně, když lezim nebo sedím, takže se snazim neustále něco dělat a myslet na to co nejméně.. :zed:
Ale imunologie zní docela dobře, bráni antibiotik pomalu každý měsíc mi opravdu nedělá dobře :roll:
Děkuju za radu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
18.9.20 10:52

@Diana99 Určitě tam zajdi. Myslím, že ti to pomůže. :kytka: a na tvém místě bych zkusila nějaké bylinky, které by s tvým problémem mohly pomoct. Nevím ale jaké… Jak píšu na močové cesty jsem nikdy netrpěla. Ale toho je určitě plný net. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama