Panické ataky a malatnost

230
18.8.15 15:55

Panicke ataky a depersonalizace

Ahojky. Uz si nevim rady tak doufam, ze mi tady nekdo poradi. Trpim uz par let na panicke ataky (aspon podle doktoru).Mela jsem uz vsechny priznaky, od buseni srdce, necitlivost strany tela, pichani kuze, krece, mdloby atd. Obletala jsem uz tisic doktoru a nikdy se nic nenaslo, ze je to pry od psychiky. Porad tomu nechci verit, protoze si pripadam v pohode :(…ale uz to asi budu muset vzdat. Pristi tyden jdu na mrt mozku a jestli tam nic nenajdou tak uz toho budu muset nechat. Psycholozka mi radila sportovat. Pred 2 mesici jsem porodila dcerku, vsechno je super.. az na tohle. Snazim se jak se da, taky vse zvladam ale tyhle problemy mi to ztezuji :,( Nejvic me stve takovy pocit malatnosti, jakby nerealna..chodim a mam jakby zavrate..dr rikala, ze je to spatnym dychanim..ale prece nedycham spatne cele dny. Prijde to z nenadani, kdykoliv, trva to i cely den a zas to tak taky odejde. Ne ze by to bolelo, ale je to neprijemne a vubec si neumim uzivat zivota :? Ma nekdo taky takovy problem a vi mozna jak na nej vyzrat? moc dik :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.8.15 16:14

Mám něco podobného.

Je ještě několik možností - krční páteř, celkově blbé držení těla - páteř jako taková, rozstroušená skleróza, borelióza, chlamidie, lepek, intolerance laktózy nebo jiných potravin, štítná žláza, kvasinky z alternativních přivtělené duše.
Nejhorší je rozmazané vidění a ta malátnost.

Už nikam nechodím, nic neberu. Někdy je to v klidu. Někdy naprd.

• Nahlásit
  • Citovat
11689
18.8.15 16:15

@gusica
Musíš přijít na ten důvod a odstranit ho. Určitě je to v tvé psychice. Je to klasický příklad, kdy lítáš po všech doktorech a nikde nic nezjistí…
Není něco, co to před pár lety vyvolalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10854
18.8.15 16:20

Podobný stavy mívám. Poslení dobou si zapisuju kdy. A zatím mi vyšlo, že zhruba 3-4 dny před menstruací a v den ovulace. V těhotenství, hlavně na konci, jsem to měla často. Ležela jsem v posteli a děsně se mi motala hlava, myslela jsem, že omdlím, bušilo srdce,…

Když jsem s tím byla naposledy na pohotovosti, dostala jsem lexaurin. S tím, že jsou to nervy a zapůsobí tak za hodinku (ten stav mi trvá tak hodinu).

Moje teta měla něco podobného a našli jí zánětlivá ložiska v mozku. Vyléčili, ale stav se moc nezlepšil. Tak nevím, jestli to mělo souvislost, nebo jsme na palici celá rodina :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
18.8.15 16:23

Hmm, je to tezko, doktori rikaji, ze jsem zdrava jak strup. Je mi uz trapne za nima chodit a porad otravovat. Boreliozu jsem pry nemela, stitna zlaza dobra, kdybych mela RS tak bych uz asi byla na vozicku kolik ataku uz jsem mela a to ukaze to mrt, v oblasti krku jsem ztvrdnuta ale neurolog rikal, ze je to od psychiky :/ Musim si udelat termin u psychotherapeuta ale nez prijdu na radu tak to bude trvat min pul rok, no co aspon neco :(
@anairda: no jedine co me trapi je, ze jsem daleko od domova. S rodinou se bavim jen pres net a jezdim tam tak 2 krat do roka. A jinak nic. Jo v te dobe kdy to zacalo jsem mela dost stresu, celkove jsem uzkostny clovek..ale prece to nemuze trvat vecne :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
18.8.15 16:26

@gusica
Skoro se mi ti chce poradit zkusit bachovy esence. Mohla by si je prubnout na zkoušku.
I to, že jsi daleko od blízkých může být ten problém. To ví tvoje podvědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
18.8.15 16:32

@anairda: Bacha mam doma, ale zatim jsem ho moc nebrala…asi jeste zkusim no. To je jen na zklidneni ne? No a jestli to je opravdu kvuli me rodine, tak co muzu proti tomu delat? vratit uz se nevratim… Asi jen ten psychotherapeut co :( Snazim se vsechno brat optimisticky ale stejne to prijde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
18.8.15 16:33

@gusica
A co máš doma za esence? To chce terapeuta bachovek, který ti je předepíše přesně na míru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
18.8.15 16:36

@anairda : ahaaa, tak to ne, mam jen ty Rescue Kapky. No a kam mam zajit? v lekarne to taky delaji ne? Jednou jsem se na to ptala a ta zenska mi rikala, ze by to trvalo, musi semnou projit anamnezu nebo co. Mas s tim zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26493
18.8.15 17:18

Jak píše @anairda Potřebuješ mít esence přesně na míru. V lékárně dostaneš krizovou esenci, ale ta je jen malou pomocí pro takové stavy.
Jinak určitě by byl dobrý i psychoterapeut.

Podle toho, co píšeš, máš prostě panické ataky, nezbyde, než se s tím smířit a začít pracovat na tom, aby jsi se toho zbavila. Zavírat před tím oči nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
18.8.15 17:27

@gusica
Nebo by jsi mohla zkusit čínskou medicínu. Posílám ti odkaz. Dotaz tam můžeš
napsat i meilem.
http://www.patentnimedicina.cz/…etr-hoffmann

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35361
18.8.15 17:41

@gusica dělali ti odběry na železo a hořčík? tak se může projevovat jejich nedostatek, dostala bys injekce a minerály

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
18.8.15 18:18

Dekuji za nazory.
@Tiger-lily : u obvodni mi delali velky krevni test, zeleza mam dost, horcik nevim jestli testovali, ale rikala ze mam ukazkovou krev. Taky jsem si myslela ze je to horcikem, davam si dvakrat denne tabletku do vody… to by pak byla tetanie ne? kazdy mi rikal, ze mi nic nechybi, byla jsem dokonce pred mesicem na ambulanci v nemocnici..vsechno zmerili, otestovali..samozrejme nic nenasli, tak to asi fakt bude ta psychika :( ale je tomu tezke verit! Rikam si, kdybych mela fakt nejaky nedostatek nebo byla nejak nemocna, tak bych to asi mela porad..ale jeden den, tyden v poho a pak to zas prijde. Uz jsem myslela na to nejhorsi.. tumor, RS, AlS..ale to je asi typicke co :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
18.8.15 20:09

Ja u psycholozky rikala, ze to je jak cerna deka, ktera na me spadne - nemoznost dychat, malatnost, nechut do jidla skoro na zvraceni…
ale ja teda nesla vubec k normalnim doktorum, rovnou jsem se objednala k psycholozce. k psychiatrovi jsem nesla, protoze jsem kojila a stejne by mi nic nedal.
psycholozka pomohla opravdu hodne. nejakou dobu jsem k ni dochazela a je to prakticky pryc, uz k ni nechodim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
18.8.15 21:02

No tak vidim, ze jsme na tom stejne :( Taky uz nevim co se sebou, jak pises, treba tyden v pohode, pak par dnu na nic… Motaky, spatne videni, trepu se, boli me ruce i nohy, brneni, spatne od zaludku, nemuzu dychat, zrychleny tep, bolest hlavy a hlavne ta silena unava, skoro mi nejde mit oci poradne otevrene… Ja jsem mela po tehu anemii, myslela jsem, ze je to tim, ted uz mam zelezo a vse v pohode a ty stavy jsou snad jeste horsi.. Neustale oblitavam doktory, nevi co se mnou… Minuly tyden jsem byla na prvni sezeni s psycholozkou… Ten den mi bylo tak dobre..! Az jsem si zase rikála, ze uz je vse v poradku a ja tam jdu zbytecne… Pak jsem se ji vykecala ze vsech starosti… A sla jsem od ni se vsemi temihle priznaky… Takze asi fakt to bude ono… I kdyz se tomu dost tezko veri.. Kdyz mi zacne byt spatne, rikam si, ze prece musim byt nejak nemocna, ze tohlw preci nemuze byt od psychiky..?! Ále asi to tak fakt je… Co s tim, nevim, mam uz toho ale plne zuby… Preju ti hodne sil, budu to tady sledovat a snad nekdo prijde s pomoci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama