Panický strach až paranoia

19.12.18 15:33

Panický strach až paranoia

Zdravím,
Už mě to štve a tak se chci vykecat a poradit co s tím :(
Minulý prosinec jsem porodils zdravou dcerku, porod byl horor a ještě ke všemu jsem byla po opravdu těžkém úrazu hlavy(difúzní axonální poranění),které jsem měla v 6. Měsíci…
Jde o to, že od toho porodu(resp. Konce šestinedělí) se panicky bojím že zase budu těhotná… ono i mé těhotenství nebyla procházka růžovým sadem :( ne zdravotně, ale psychicky a sociálně :,(
Nespočítám ty tuny testů, co jsem si již udělala za tento rok, dny, kdy mi bylo jasné, že jsem těhotná.. láduju do sebe antikoncepci a i s nitroděložním tělískem a do toho kondomem a tou antinou bych si ty testy dělala :(
Svou dceru miluji nade vše a rozmazluju jí hmotnými věcmi už od narození(vím to, vynahrazuju jí tím ty stresy v prenatálním životě) ale druhé je moje noční můra, na druhou stranu :(
Poraďte prosím, jsem už zoufalá :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12098
19.12.18 15:36

Tak staci nemit sex. :nevim: aspon na cas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23637
19.12.18 15:37

Psychiatr a psycholog

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.18 15:38

Sterilizace - tebe i manžela, pokud z toho mas az takovou hrůzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22942
19.12.18 16:14
@Deluxe27 píše:
Zdravím,
Už mě to štve a tak se chci vykecat a poradit co s tím :(
Minulý prosinec jsem porodils zdravou dcerku, porod byl horor a ještě ke všemu jsem byla po opravdu těžkém úrazu hlavy(difúzní axonální poranění),které jsem měla v 6. Měsíci…
Jde o to, že od toho porodu(resp. Konce šestinedělí) se panicky bojím že zase budu těhotná… ono i mé těhotenství nebyla procházka růžovým sadem :( ne zdravotně, ale psychicky a sociálně :,(
Nespočítám ty tuny testů, co jsem si již udělala za tento rok, dny, kdy mi bylo jasné, že jsem těhotná.. láduju do sebe antikoncepci a i s nitroděložním tělískem a do toho kondomem a tou antinou bych si ty testy dělala :(
Svou dceru miluji nade vše a rozmazluju jí hmotnými věcmi už od narození(vím to, vynahrazuju jí tím ty stresy v prenatálním životě) ale druhé je moje noční můra, na druhou stranu :(
Poraďte prosím, jsem už zoufalá :,(

Manžel si může nasadit čepičku, než se dáš dohromady, hormony tě leda rozhodí. Sex by neměl být za trest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5835
19.12.18 16:34

Ty mas telisko a beres i antinu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.18 17:02

na psychické problémy taková nálož hormonů, lituji tvé tělo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26535
19.12.18 17:17

Psycholog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.18 19:16

Dala bych si se sexem pauzu a hledala psychologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama