Panický strach až paranoia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deluxe27
Stálice 89 příspěvků 19.12.18 15:33
Panický strach až paranoia

Zdravím,
Už mě to štve a tak se chci vykecat a poradit co s tím :(
Minulý prosinec jsem porodils zdravou dcerku, porod byl horor a ještě ke všemu jsem byla po opravdu těžkém úrazu hlavy(difúzní axonální poranění),které jsem měla v 6. Měsíci…
Jde o to, že od toho porodu(resp. Konce šestinedělí) se panicky bojím že zase budu těhotná… ono i mé těhotenství nebyla procházka růžovým sadem :( ne zdravotně, ale psychicky a sociálně :,(
Nespočítám ty tuny testů, co jsem si již udělala za tento rok, dny, kdy mi bylo jasné, že jsem těhotná.. láduju do sebe antikoncepci a i s nitroděložním tělískem a do toho kondomem a tou antinou bych si ty testy dělala :(
Svou dceru miluji nade vše a rozmazluju jí hmotnými věcmi už od narození(vím to, vynahrazuju jí tím ty stresy v prenatálním životě) ale druhé je moje noční můra, na druhou stranu :(
Poraďte prosím, jsem už zoufalá :,(

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10300 příspěvků 19.12.18 15:36

Tak staci nemit sex. :nevim: aspon na cas

pikola
Neúnavná pisatelka 19695 příspěvků 19.12.18 15:37

Psychiatr a psycholog

Tichošlápek
Extra třída :D 11601 příspěvků 19.12.18 15:38

Sterilizace - tebe i manžela, pokud z toho mas az takovou hrůzu

Russet
Extra třída :D 13317 příspěvků 19.12.18 16:14
@Deluxe27 píše:
Zdravím,
Už mě to štve a tak se chci vykecat a poradit co s tím :(
Minulý prosinec jsem porodils zdravou dcerku, porod byl horor a ještě ke všemu jsem byla po opravdu těžkém úrazu hlavy(difúzní axonální poranění),které jsem měla v 6. Měsíci…
Jde o to, že od toho porodu(resp. Konce šestinedělí) se panicky bojím že zase budu těhotná… ono i mé těhotenství nebyla procházka růžovým sadem :( ne zdravotně, ale psychicky a sociálně :,(
Nespočítám ty tuny testů, co jsem si již udělala za tento rok, dny, kdy mi bylo jasné, že jsem těhotná.. láduju do sebe antikoncepci a i s nitroděložním tělískem a do toho kondomem a tou antinou bych si ty testy dělala :(
Svou dceru miluji nade vše a rozmazluju jí hmotnými věcmi už od narození(vím to, vynahrazuju jí tím ty stresy v prenatálním životě) ale druhé je moje noční můra, na druhou stranu :(
Poraďte prosím, jsem už zoufalá :,(

Manžel si může nasadit čepičku, než se dáš dohromady, hormony tě leda rozhodí. Sex by neměl být za trest.

kve-tinka
Závislačka 4567 příspěvků 6 inzerátů 19.12.18 16:34

Ty mas telisko a beres i antinu??

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 19.12.18 17:02

na psychické problémy taková nálož hormonů, lituji tvé tělo

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25531 příspěvků 19.12.18 17:17

Psycholog.

BloomingGorgeous
Závislačka 2866 příspěvků 19.12.18 19:16

Dala bych si se sexem pauzu a hledala psychologa.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >