Pánská lyžařská helma

14.11.19 07:47

Pánská lyžařská helma

Dobré ráno, prosím o radu. Chci koupit manželovi k narozeninám lyžařskou helmu a vůbec se v tom nevyznám. Nosí dioptrické brýle a nebude na svahu poslouchat hudbu.
Jaká se Vašim mužům osvědčila?
Samozřejmě si ji musí zkusit a taky aby se mu líbila, ale chtěla bych mít alespoň nějakou představu. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

57458
14.11.19 07:57
@Dlouhá punčoška píše:
Dobré ráno, prosím o radu. Chci koupit manželovi k narozeninám lyžařskou helmu a vůbec se v tom nevyznám. Nosí dioptrické brýle a nebude na svahu poslouchat hudbu.
Jaká se Vašim mužům osvědčila?
Samozřejmě si ji musí zkusit a taky aby se mu líbila, ale chtěla bych mít alespoň nějakou představu. Díky

NO tak záleží, kolik do ní chceš vrazit. Za slušnou cenu jsou Giro. A jsem s nima spokojená jak u sebe, tak u dětí. Desetiletákovi jsem koupila POC. Ty mi přijdou, co se týká bezpečnosti na špičce. Ale stojí víc a nejsou asi tak pohodlné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
14.11.19 08:00

Jestli má dioptrické brýle, tak doporučuju něco s klipem. Mám od loňska a jsem nadšená. V dobrém poměru cena/výkon to má např. Decathlon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
14.11.19 09:00

Můj manžel má třeba velkou hlavu, takže mu sedí jen značka Uvex a to jak lyžařská tak i cyklisticka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama