Parádní dovča... Kam jet?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.1.22 20:22

Paradni dovca... Kam jet?

Dobry vecer, vsichni 🙂 chtela bych se vas zeptat a pripadne pozadat o nejaky tip, na dobrou dovcu? Nase predstava: bazeny, idealne termalni, ale nemusi byt podminkou, ubytovani v okruhu 2km od nich. Na nejakou vysokohorskou turistiku nas neuzije, jsme spis osoby, co si chceme ten tyden fakt jen odpocinout 🙂 predstava 15-25tis za tyden za obe osoby, plus stredni pejsek. Mate nekdo nejaky tip, kam se radi vracite, kam mnoho let jezdite? My jezdili vcelku dost let na Podhajakou, akorat se nam proste nechce se jit ockovat kvuli tomu, aby nas do SK vubec vpustili, proste chceme pockat… takze idealni destinace CR nebo PL… Dekuji vsem za tipy a pekny vecer 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1048
3.1.22 20:31

My jezdime kousek od polskych tater do Bialka Tatrzaska, jsou tam termaly, hezke vylety po okoli. Byli jsme uz dvakrat, vloni jsme vynechali kvuli miminku, ale letos koncem leta se planujeme vratit. Pro nas opravdu kouzelne misto :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29786
3.1.22 20:40

@Jita.Zakova jen OT - v ČR tě bez očkování na žádný bazén nepustí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 20:44

@stinga moc dekuju za upozorneni… jsem od rana do vecera v praci, pendluju v trojuhelniku prace - obchod - domov a ani nevnimam, jak uz nas omezili, kam nesmime… dekuju za upozorneni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29786
3.1.22 20:45

@Jita.Zakova není zač, v ČR se zřejmě může pouze do přírodních rybníků bez omezení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
3.1.22 20:58

V Čechách milujeme termální lázně Velké Losiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55485
3.1.22 21:08

Tak na vypůjčenej certifikát do bazénu asi jo, horší je to s ubytováním, tam k tomu člověk ukazuje i občanku. Tak buď pronájem soukromé chaty nebo nějaké menší ubytování, kde to nebudou hrotit nebo doufat, že v létě už bude svět zase normální. Ale za současných podmínek je to po oficiální stránce pro neočkované leda na pronajmutí chaty někde u přehrady. Jinak se mi s termálama dost pojí Maďarsko, ale tam taky netuším, jak je to se současnýma podmínkama a kdo ví, co bude v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
3.1.22 21:16

Velký Meder A nebo Bešenová, jezdíme.. ale to je SLovensko tady bych spíš někde Mikulov Znojmo, Pasohlávky atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27443
3.1.22 21:16

@Jita.Zakova ono bez očkování nemůžeš snad nikam, ubytko problém, bazén problém, procedury problém, ani do restaurace se nemůžeš jít najíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
3.1.22 21:18

@Kriss Tina myslím, ale soukromníci nechtějí.. Nebo už..? My byli v říjnu velká chlaupa pro 10 lidi apartmany, a nechtěl nikdo nic.. A v září v Luhačovicích na hotelu VLtava a tak jsme neukazovali vůbec nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
3.1.22 21:20

Nebo i Velké Karlovice v Beskydech, ale tam teda už chtěli vidět očkování.. Rožnov pod Radhoštěm kousek koupání hotely s termálními

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29786
3.1.22 21:21
@Kriss Tina píše:
@Jita.Zakova ono bez očkování nemůžeš snad nikam, ubytko problém, bazén problém, procedury problém, ani do restaurace se nemůžeš jít najíst.

no to je fakt, nejde pouze o bazény, v čr může neočkovaný akorát do lesa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27443
3.1.22 21:21

@Janasas my v září taky nic neukazovali, ale to se dalo všude jít ještě s testem, teď už testy neplatí a všude chtějí doklad o očkování nebo prodělání. Asi záleží na koho kde narazí, ale aby nesehnala ubytko a pak ji třeba nepustili do toho bazénu no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55485
3.1.22 21:22

@Janasas na soukromý pronájem se to snad nevztahuje. Hotely a penziony by měly, ale spoléhej na to. Tuhle jsem někam volala, paní se téměř pohoršila, že oni to samozřejmě vyžadovat musí… na místě to jen tak přelétla pohledem, ale do telefonu mi prostě neřekla - přijeďte, nehrotíme to - asi mají strach z kontrol. Já teda lejstro mám, ale kdybych neměla, jdu cestou toho soukromýho pronájmu a hotelům, zvlášť velkým, se raději vyhnu, abych pak na místě neplakala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
3.1.22 21:23

@Kriss Tina já bych řekla, že chalupy - soukromí to neřeší.. nevím, tak mi to přidje.. Myslím třeba zamluvit celou chalupu menší. Ale nejsem si ted jistá.. Penzion a takové je jasné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat