Paragraf manželovi po CS

Anonymní
9.8.20 08:46

Paragraf manželovi po CS

Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s paragrafem pro manžela na dobu v porodnici a nejlépe pak i týden, až budu doma. Po dobu v porodnici, mu ho asi vystaví přímo v porodnici, aby se mohl starat o prvni dite. A kdybych potrebovala, aby se staral i o mě po příchodu z porodnice, může mu ho na mě vystavit obvodní doktorka? Po prvním císaři jsem byla dost nepoužitelná, předpokládám, že to bude podobné. Děkuju za vaše rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4853
9.8.20 08:53

Muze si vzit i otcovskou na 7 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
9.8.20 09:05

Zkus gynekologa, me to ale odmitl napsat a to jsem mela komplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 09:09

Ahoj. Zasla bych k pediatrovi, at vystavi na prcka a pak neukoncovat a domluvit se s tvym obvodnim, ze prevezme neschopenku (jestli to jde kvuli tomu, ze je to na dite) a muze dalsich 9 dni na tebe. Zaroven si muze zazadat o otcovskou dovolenou a bude skoro mesic doma. A pokud muzu za sebe, tak druhy cisar byl jeste vic v pohode, nez prvni.Uz druhy den jsem odpoledne sedela v tureckem sedu a nic me nebolelo.Do tydne jsem uz i spala na brise.At se dari :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19736
9.8.20 09:19

Pokud budeš v nemocnici tak vystavit musí nemocnice a i ti to ukončí. Ošetřovák vystaví bud obvodní nebo gyndař ale musí mít důvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19736
9.8.20 09:20
@nezna_margarita píše:
Ahoj. Zasla bych k pediatrovi, at vystavi na prcka a pak neukoncovat a domluvit se s tvym obvodnim, ze prevezme neschopenku (jestli to jde kvuli tomu, ze je to na dite) a muze dalsich 9 dni na tebe. Zaroven si muze zazadat o otcovskou dovolenou a bude skoro mesic doma. A pokud muzu za sebe, tak druhy cisar byl jeste vic v pohode, nez prvni.Uz druhy den jsem odpoledne sedela v tureckem sedu a nic me nebolelo.Do tydne jsem uz i spala na brise.At se dari :kytka:

tohle nepůjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 09:22

Když jsem přišla po císaři domů z porodnice, tak manželovi vystavila moje obvodní lékařka OČR na mě.

• Citovat
  • Nahlásit
60104
9.8.20 09:44

Očr vystaví obvodní nebo gyn.. Ale pokud nejsi schopna se postarat, tak by tě neměli pustit.. Jinak otec má nárok na volno 7 dni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4952
9.8.20 09:55
@nezna_margarita píše:
Ahoj. Zasla bych k pediatrovi, at vystavi na prcka a pak neukoncovat a domluvit se s tvym obvodnim, ze prevezme neschopenku (jestli to jde kvuli tomu, ze je to na dite) a muze dalsich 9 dni na tebe. Zaroven si muze zazadat o otcovskou dovolenou a bude skoro mesic doma. A pokud muzu za sebe, tak druhy cisar byl jeste vic v pohode, nez prvni.Uz druhy den jsem odpoledne sedela v tureckem sedu a nic me nebolelo.Do tydne jsem uz i spala na brise.At se dari :kytka:

Pediatr to nevystavi pokud není dítě nemocný. OČR se vystavuje v tomto případě na matku. S neschopenkou to nemá nic společného už vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 09:57

Teď to řešila známá. Dala ji to obvodní dr. Vyčerpá ocr na ni a pak půjde na otcovskou.

@martina.se taky jsem si říkala, ze pokud není schopna, neměla by jít domu, ale napsala ji to naprosto bez připomínek. :?

• Citovat
  • Nahlásit
60104
9.8.20 10:29
@Anonymní píše:
Teď to řešila známá. Dala ji to obvodní dr. Vyčerpá ocr na ni a pak půjde na otcovskou.@martina.se taky jsem si říkala, ze pokud není schopna, neměla by jít domu, ale napsala ji to naprosto bez připomínek. :?

Jasne, někde to jde.. Někde ale vůbec.. Moje dr nenapíše paragraf ani kdybych lezla po 4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7694
9.8.20 11:19

Správně by tě neměli z porodnice vůbec propustit, když jsi tak nepoužitelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4853
9.8.20 11:48
@nezna_margarita píše:

Takze brat osetrovne na dite, ktere neni nemocne? Asi tezko. Brat si potom osetrovne na manzelku, ktera uz to nutne nepotrebuje? Taky tezko. Jako byl by to idealni vymrd s urady a statem, podojit co nejvic a vylet se mesic doma z penez ostatnich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
9.8.20 12:27
@karkarka píše:
Správně by tě neměli z porodnice vůbec propustit, když jsi tak nepoužitelná.

No, ja mela velke komplikace a pustili me po nejakych dvou tydnech a doma jsem mela jen lezet a kojit. Vsechno ostatni, i starsi dite, dostal rozkazem muz :mrgreen: OK jsem byla az po skoro trech mesicich, to by me kleplo, lezet tak dlouho v porodnici.

Ale s OCR neporadim, to jsme necerpali, trefili jsme se hezky do zimniho volna od zamestnavatele, takze muz byl stejne doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama