Antikoncepce po třetím porodu

31
6.8.20 16:25

Antikoncepce po třetim porodu

Ahojky, mam dve deti a ted čekám s přitelem třeti. Jelikož je mi už 38let a přitel už taky jedno ditĕ má, tak přemyšlim co zvolit za ochranu po porodu. Rozhodnĕ už žádný ditĕ neplánujem. Prášky beru celej život a do tĕliska nejdu.Chci nĕco 100% na co nebudu muset pořad myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
582
6.8.20 16:47

@Jaja30 tak stoprocentní je asi přerušení/odstranění vejcovodů nebo vasektomie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14121
6.8.20 17:03

Pokud odmítáš tělísko, tak moc jiných možností s vysokou spolehlivostí není. Jen ta sterilizace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
6.8.20 17:17

Já čekám taky třetí a poslední dítě. Manžel svolil k vasektomii. Je to méně invazivní a nemám bolesti jen já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2661
6.8.20 19:45

@Martina84 to je přístup! Konečně někdo kdo nenutí ženskou desítky let pojidat hormony a chodit na interupce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4201
6.8.20 20:14

Já mám po 3 dětech mirenu, nic spehlivejsiho a zároveň bezpracnejsiho podle mě není. Už jen ta sterilizace, ale to je pro le moc definitivní. Žádné další dítě nechci, ale to je můj aktuální názor, kdo ví, co budu nebo nebudu chtít za 5, 10 let…třetí dítě jsem taky původně nechtěla a jak se můj názor radikálně změnil jde vidět v postýlce vedle mě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50187
6.8.20 21:23

Po tretim porodu jsem zacla lepit Evra naplasti. Muzu doporucit. Byla jsem celou dobu spokojena.
V cervnu se mi po 7r. zacala odlepovat (behem tydne vylepena mesicni davka :zed: ). Moje telo to prestalo akceptovat asi. Takze po 7r. lepeni Evry, mam nejaky krouzek, ktery se zavadi na tri tydny. Zatim mi to napsal na tri mesice, pak se chci vratit k lepeni, jestli to pujde. Klasicke telisko nechci. Diky Mirene jsem mela dve kolegyne na operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama