Pardubický kraj-rodičovský příspěvek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MufTynka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.18 15:25
Pardubický kraj-rodičovský příspěvek

Maminky z pardubického kraje co vám chodí rodičovský příspěvek na složenku, přišel vám už tento měsíc? Vždy chodí 13. ale tento měsíc mě ještě nepřišel a to je 15. :(

Reklama

Reakce:

Helis88
Kecalka 217 příspěvků 15.01.18 15:29

@MufTynka 13 byla sobota tak ti nemohl dojít a dnes je teprve pondělí. Počkej tak 2 dny a dojde.

MufTynka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.18 15:44

@Helis88 to já vím, tak jsem předpokládala, že přijde 12. v pátek

Helis88
Kecalka 217 příspěvků 15.01.18 15:59

@MufTynka No to oni jsou nevypocitatelni.

MufTynka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.18 16:27

@Helis88 takhle, i kdyby mi to prislo az na konci měsíce tak to přežiju, hlavně aby to přišlo, ja jen že je mi to divné a říkala jsem si aby se nestala někde chyba

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama