Parní mop a lino

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
725
29.4.21 09:14

Parní mop a lino

Zdravím, zvažuji koupi parního mopu od leifheitu. Otázkou je, zda se s nim nezničí lino? Lino není nikde napojovane, tudíž nehrozí, že by byly někde spáry, ale nevím, zda máme lino klasické, nebo vinylové 🙈 máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2599
29.4.21 09:25

Já s parním mopem beru lina a přijde mi, že jsou v pořádku. Co bych brala jako hazard je plovoučka. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
29.4.21 09:45

Ja mám parní mop od Leifheitu a lino a jsem spokojená ☺️ a lino je v pořádku☺️😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
29.4.21 11:21
@Kamkam píše:
Já s parním mopem beru lina a přijde mi, že jsou v pořádku. Co bych brala jako hazard je plovoučka. :D

Máme plovoučku, parní mop (Vileda) používám obden a v pohodě. Na lino bych se nebála vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
29.4.21 17:53

Super, díky holky 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
2.5.21 19:46
@LenkaN26 píše:
Máme plovoučku, parní mop (Vileda) používám obden a v pohodě. Na lino bych se nebála vůbec.

Jo? Tak to je fajn. :palec: Já se toho bála, protože jsem od někoho četla, že si plovoucku zlikvidoval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
3.5.21 06:53
@Kamkam píše:
Jo? Tak to je fajn. :palec: Já se toho bála, protože jsem od někoho četla, že si plovoucku zlikvidoval…

Hele, my máme už hodně starou a dobitou plovoučku, navíc to byla nějaká levná. Parní mop na ní používám už půl roku a nijak to na ní poznat není. My ji tedy budeme měnit za vinyl, ale to jen z toho důvodu, že není tak tvrdý a není na něm vidět každá kapka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat