Partner a moje dítě

Anonymní
23.8.21 10:09

Partner a moje dítě

Ahoj holky,
Je tu nějaká co má dítě s ex a nový partner nechce to dítě přijmout? Ani se nesnaží, příjde mi, že se ho snaží ignorovat. Prý v něm furt vidí mého ex, kterého nesnáší.
Myslíte, že by se to časem mohli změnit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
160
23.8.21 10:13

Zkušenost nemám, ale tohle je od něj dost stupidní. To dítě za to nemůže. Mně by tohle u mého partnera dost vadilo a kdyby se nechoval k potomkovi hezky, tak bych zvažovala rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 10:13

Manžel mého ex nenávidí pořád a to jsme spolu 7 let, ale syna přijal za svého, miluje ho a chce ho i adoptovat :) Máme i společné dítě, ke kterému se chová stejně jako k prvnímu synovi. Pokud by neměl rád moje dítě, nebyla bych s ním. Jak jste spolu dlouho? Mluvili jste spolu o tvém dítěti? Jaký chce mít k němu vztah?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 10:16

@lklk Jenže on se nechová k dítěti zle, ale cítím jak kdyby si ho k sobě nechtěl pustit blíž, protože by ho potom mohl mít rád.. hrozně řeší, že není jeho, tak mě právě zajímá jestli měl někdo podobnou zkušenost a zlepšilo se to nebo to mám raději ukončit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 10:20
@Anonymní píše:
Manžel mého ex nenávidí pořád a to jsme spolu 7 let, ale syna přijal za svého, miluje ho a chce ho i adoptovat :) Máme i společné dítě, ke kterému se chová stejně jako k prvnímu synovi. Pokud by neměl rád moje dítě, nebyla bych s ním. Jak jste spolu dlouho? Mluvili jste spolu o tvém dítěti? Jaký chce mít k němu vztah?

No jsme spolu právě chviličku, 3 měsíce jen. Bavili jsme se o tom a říkal, že neví jestli ho dokáže přijmout :nevim: ale že city ke mě chová i já k němu, ale k synovi nejspíš nic :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
17121
23.8.21 10:20
@Anonymní píše:
@lklk Jenže on se nechová k dítěti zle, ale cítím jak kdyby si ho k sobě nechtěl pustit blíž, protože by ho potom mohl mít rád.. hrozně řeší, že není jeho, tak mě právě zajímá jestli měl někdo podobnou zkušenost a zlepšilo se to nebo to mám raději ukončit :nevim:

Obavam se, ze se to nezlepsi. Mozna i zhorsi (treba v puberte) :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
23.8.21 10:21

Moje mamka si také po rozvodu s otcem našla přítele, který mého otce taky nenávidí. Bylo mi 10 a choval se ke mně naopak hrozně hezky, bral nás na výlety a snažil se, abych ho měla ráda. A tak to má být. Jaký, že mu vadí, že není jeho? Ale jestli tě miluje, tak mu snad stačí, že je tvůj, ne? Prostě mi jeho chování přijde opravdu stupidní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17784
23.8.21 10:21
@Anonymní píše:
@lklk Jenže on se nechová k dítěti zle, ale cítím jak kdyby si ho k sobě nechtěl pustit blíž, protože by ho potom mohl mít rád.. hrozně řeší, že není jeho, tak mě právě zajímá jestli měl někdo podobnou zkušenost a zlepšilo se to nebo to mám raději ukončit :nevim:

a proč by měl mít rád cizí dítě? to je spíš trochu úchylný ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 10:24

@lklk
Máš pravdu, takhle by to mělo být.. asi tam nejsou až takové city jak tvrdí, choval by se jinak

• Citovat
  • Nahlásit
11071
23.8.21 10:27

A má partner vlastní děti? Ono je strašně těžké přijmout cizí dítě, já mám dvě vlastní a cizí strpím. K manželovým dětem mám neutrální vztah, ale vídáme se sporadicky a jsou to téměř dospělí a velice dobře vychovaní kluci. Otázka je, zda to u něj není jen žárlivost, protože je to prostě to, co tě s tvým ex navždy spojuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
23.8.21 10:32
@Anonymní píše:

Tak vyloženě milovat ho nemusí, ale musí respektovat, že to dítě máš, a chovat se podle toho. Našel si tě s dítětem :nevim: Po tak krátké době, je ještě brzy dělat závěry, ale pokud mu dítě vadí, a řeší že není jeho, tak pochybuju, že se to zlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
23.8.21 10:33
@Anonymní píše:

Ty ho znáš 3 měsíce a taháš ho k dítěti? Jestli si chces za. souložit, můžeš to udělat tak, že si najdeš hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
23.8.21 10:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Je tu nějaká co má dítě s ex a nový partner nechce to dítě přijmout? Ani se nesnaží, příjde mi, že se ho snaží ignorovat. Prý v něm furt vidí mého ex, kterého nesnáší.
Myslíte, že by se to časem mohli změnit?

Ano, mám. A jsem s tím tak spokojená. Není to jeho dítě, nikd nebude. Děti mají vlastního táta a žádné přijímání není potřeba. Stačí, že respektuje fakt, že dítě mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 10:36

U nás se to zhoršilo, děti začal nesnášet. Byli jsme spolu celkem dlouho. Už jsme od sebe.
Za mě, znovu bych do toho nešla. A to měl děti tak 2 roky rád, pak se to začlo kazit, ale to já už byla do něj zamilovaná a přehlížela jsem spostu věcí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 10:37
@Lama Lama píše:
Ano, mám. A jsem s tím tak spokojená. Není to jeho dítě, nikd nebude. Děti mají vlastního táta a žádné přijímání není potřeba. Stačí, že respektuje fakt, že dítě mám.

U nás právě pak začalo se to dětí dotýkat, dělal jim naschvály a prostě bylo doma hodně dusno. On už přestal i respektovat, že děti mám :,(.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat