Partner a předehra

Anonymní
24.9.20 16:22

Partner a předehra

Ahoj, už jsem prostě zoufalá a rozhodují si, že na vůbec vztah cenu. Rozumíme si, Bale problém je od začátku milování. :roll:
Potřebuji předehru, líbat se, hladit, věnovat se mi i třeba orálně… Partner byl zezacatku aktivní a dělal to. Sám od sebe. Ale poslední dobou je to, prostě sáhne mi prostě mezi nohy, rád se líbá a hned chce zasunout. A já už začínám mít odpor :zed: kdybych mu třeba neudělala orál, tak si málokdy o něj řekne, přitom vím, že ho miluje. Mě už jo ani nedělá… Dělá mi to rukou, dá mi pusu, sám chce ode mě rukou a pak chce zasunout.

Já už nevím jak mu vysvětlit, že mi chybí dotýká, intimita a city u toho. Začínám si myslet, že ho nezajímá, že prakticky mu jde jen i to, aby se udělal

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
268
24.9.20 16:24

A reklas mu, jak to chces?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 16:37

Ano, podle mě ano, že potřebuji předehru… Líbat na krk, na uši, prsa. Chvíli se snaží a pak nic. Včera při milování ( používáme přerušovanou a pharmatex ) mi několikrát řekl, že už tam dáme tbl :zed: :pocitac: několikrát to zopakoval. Když jsem mu řekla ještě ne… Tak stejně za chvíli zas s tím přišel. Přijde mi, buď ho to prostě nebaví a nebo ho to nebaví se mnou. Už nevím jak mu to vysvětlit a říct. Abych prostě… Mu říkala při milování dělej tohle a tohle, Boha jeho tosnad něm :zed: když se mu snažím nacpat hlavu na prsa, když se Libáme, tak chvíli se mi věnuje, jednomu prsu a pak už chce dolů, zasunout.

Přitom takhle to zezacatku nebylo. Neříkám, byl hodně a je hodně libaci a taky sahaci. Ale orál mi udělal sám od sebe zezacatku, polohy??? Vždycky, že on je nahoře. Že je bych byla nahroe to prý ne, že se mu to nelíbí - nakonec už jsem nahoře po několikáté. Když zezadu, tak mu erekce selže. A to je další věc, nevím, zda je to mnou nebo ne, ale kolikrát mu erekce prostě během předehry odejde. Změkne. Jediné co ho zvedne je orál, ode mě… Ale že by ho udělal i mě, to je problém. Najednou…

Fakt už nevím, nevím, co dělat a zda to má mezi námi cenu, ač je jinak zlatý. Prostě… Nestačí mi hned hrr na to a během 10 minut je hotovo. Naše nejdelší milování, kdy se mi věnoval 2 hodiny předehře i se stykem, byla krása. Já neříkám milovat se hodiny, ale prostě kit předehru, mazlení

• Citovat
  • Nahlásit
488
24.9.20 16:43

Jak dlouho spolu jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
24.9.20 16:52
@Anonymní píše:
Ahoj, už jsem prostě zoufalá a rozhodují si, že na vůbec vztah cenu. Rozumíme si, Bale problém je od začátku milování. :roll:
Potřebuji předehru, líbat se, hladit, věnovat se mi i třeba orálně… Partner byl zezacatku aktivní a dělal to. Sám od sebe. Ale poslední dobou je to, prostě sáhne mi prostě mezi nohy, rád se líbá a hned chce zasunout. A já už začínám mít odpor :zed: kdybych mu třeba neudělala orál, tak si málokdy o něj řekne, přitom vím, že ho miluje. Mě už jo ani nedělá… Dělá mi to rukou, dá mi pusu, sám chce ode mě rukou a pak chce zasunout.Já už nevím jak mu vysvětlit, že mi chybí dotýká, intimita a city u toho. Začínám si myslet, že ho nezajímá, že prakticky mu jde jen i to, aby se udělal

Takovýho vola jsem měla taky a docela dlouho.. Asi po třech letech mě sex přestal bavit, po čtyřech jsem k němu měla odpor, po pěti jsem se sexu snažila vyhýbat, po šesti jsem se normálně vymlouvala. Byl schopnej ze mě jen servat kalhoty a nacpat ho do mě a dobrý den, takhle je to přeci v pořádku :zed: nakonec jsem to ukončila, než došlo na nějaký větší závazky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5268
24.9.20 16:58
@Anonymní píše:
Ano, podle mě ano, že potřebuji předehru… Abych prostě… Mu říkala při milování dělej tohle a tohle, Boha jeho tosnad něm :zed:

Takze jste mu to sice rekla, ale po vasem a tak, ze si MYSLITE, ze to pochopil a kdyz vam to nevyhovuje, tak proc mu to mam vubec rikat, ze jo. Evidentne spolu neumite absolutne komunikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 17:09

@Cenarius a jak to mám jinak říct

• Citovat
  • Nahlásit
5268
24.9.20 17:11
@Anonymní píše:
@Cenarius a jak to mám jinak říct

Přesně tak, jak to tady píšete v úvodním příspěvku. Přesně, věcně a konkrétně. A pokud se nic nezmění, tak je to bohužel tupan a lepší to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
24.9.20 17:13

Ono se to řekne, komunikujte, ale někteří chlapi k tomu fakt nejsou, no. Já jsem se setkala kdysi u sebe i u kamarádky s tím, že chlapi „nejsou“ na prsa a vrhají se hned „dolů“ (asi podle sebe soudím tebe). Na přímou výzvu pošmrdlají prsa 10 vteřin a to je celé. Ženská si řekne jednou, dvakrát, třikrát, desetkrát, dá mu tam ruku a když nic, tak na to většinou rezignuje. Co s tím, nevím. Co se v mládí nenaučil nebo to současně nevzrušuje i jeho, to asi nenaženeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4564
24.9.20 17:23
@Anonymní píše:
Ano, podle mě ano, že potřebuji předehru… Líbat na krk, na uši, prsa. Chvíli se snaží a pak nic. Včera při milování ( používáme přerušovanou a pharmatex ) mi několikrát řekl, že už tam dáme tbl :zed: :pocitac: několikrát to zopakoval. Když jsem mu řekla ještě ne… Tak stejně za chvíli zas s tím přišel. Přijde mi, buď ho to prostě nebaví a nebo ho to nebaví se mnou. Už nevím jak mu to vysvětlit a říct. Abych prostě… Mu říkala při milování dělej tohle a tohle, Boha jeho tosnad něm :zed: když se mu snažím nacpat hlavu na prsa, když se Libáme, tak chvíli se mi věnuje, jednomu prsu a pak už chce dolů, zasunout.

Přitom takhle to zezacatku nebylo. Neříkám, byl hodně a je hodně libaci a taky sahaci. Ale orál mi udělal sám od sebe zezacatku, polohy??? Vždycky, že on je nahoře. Že je bych byla nahroe to prý ne, že se mu to nelíbí - nakonec už jsem nahoře po několikáté. Když zezadu, tak mu erekce selže. A to je další věc, nevím, zda je to mnou nebo ne, ale kolikrát mu erekce prostě během předehry odejde. Změkne. Jediné co ho zvedne je orál, ode mě… Ale že by ho udělal i mě, to je problém. Najednou…

Fakt už nevím, nevím, co dělat a zda to má mezi námi cenu, ač je jinak zlatý. Prostě… Nestačí mi hned hrr na to a během 10 minut je hotovo. Naše nejdelší milování, kdy se mi věnoval 2 hodiny předehře i se stykem, byla krása. Já neříkám milovat se hodiny, ale prostě kit předehru, mazlení

Vidím problém v tom vytučněném, konkrétně že ho ta předehra na rozdíl od tebe nevzrušuje, když během ní vyměkne. Rychle na to jde možná proto, že chce využít, dokud erekci má. Asi to chce odbornou pomoc, protože to vypadá, že vy dva se nedomluvíte. Nebo ještě vyzkoušejte nějaké hračky (práci strojům).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 17:31

@Pedro 00 Nebývá to, ale vždy. Že by změkl, čím déle to trvá tím lepší má erekci, déle myslím předehru… Ale styk samotný je hotový hned, za pár sekund :roll: vždy.

Prostě ta absence předehry mě hodně ničí

• Citovat
  • Nahlásit
56688
24.9.20 18:13
@Cenarius píše:
Takze jste mu to sice rekla, ale po vasem a tak, ze si MYSLITE, ze to pochopil a kdyz vam to nevyhovuje, tak proc mu to mam vubec rikat, ze jo. Evidentne spolu neumite absolutne komunikovat.

a jak jinak by mu to melar rict?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56688
24.9.20 18:17
@Julča001 píše:
Ono se to řekne, komunikujte, ale někteří chlapi k tomu fakt nejsou, no. Já jsem se setkala kdysi u sebe i u kamarádky s tím, že chlapi „nejsou“ na prsa a vrhají se hned „dolů“ (asi podle sebe soudím tebe). Na přímou výzvu pošmrdlají prsa 10 vteřin a to je celé. Ženská si řekne jednou, dvakrát, třikrát, desetkrát, dá mu tam ruku a když nic, tak na to většinou rezignuje. Co s tím, nevím. Co se v mládí nenaučil nebo to současně nevzrušuje i jeho, to asi nenaženeš.

přesně tak, nelze nikoho přeučit, aby sex vnímal jinak, než je pro něj přirozené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.20 18:50

Tak ono v podstate jde o to se udelat. Zenske a muzske vyvrcholeni je odlisne. Nebo si snad myslis, ze jde o to lizat rybinu a hladit se a o tu ejakulaci nejde? Uprimne kazdeho chlapa predehra nezajima jednoho mene jednoho vice, ale uplne v pohode by se bez ni obesel. Predehra se dela hlavne kvuli zenam, aby nemeli tyhle reci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
24.9.20 18:53
@Pavlik Morozov píše:
Tak ono v podstate jde o to se udelat. Zenske a muzske vyvrcholeni je odlisne. Nebo si snad myslis, ze jde o to lizat rybinu a hladit se a o tu ejakulaci nejde? Uprimne kazdeho chlapa predehra nezajima jednoho mene jednoho vice, ale uplne v pohode by se bez ni obesel. Predehra se dela hlavne kvuli zenam, aby nemeli tyhle reci

Aby neměly tyhle řeči, to je teda super. Naštěstí jsou i takoví, kterým jde KUPODIVU o to uspokojit partnerku :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama