Partner je pryč už týden

Anonymní
17.1.21 20:22

Partner je pryč už týden

Holky, s přítelem jsme si řekli pár slov, pohádaly jsme se a on už je přesně týden pryč. Máme 18 měsíčního syna a když jede z práce, zastaví se za námi ale večer zase odjede…je u sestry…zeotala jsem se ho, zda mě miluje a to řekl ano. Že jsme stále pár a že se určitě prý domu vrátí ale že teď nechce :(…mel se vrátit dnes ale to řekl že ještě nechce. Jdeme i do poradny, kde nám třeba pomůžou ale co mám dělat aby ho to donutilo se vrátit :(…vsichni říkají nepiš mu a nevolej… Pak mu to dojde a vrátí se…ale není to vůbec lehké :( děkuju za rady :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25705
17.1.21 20:25

Záleží o čem jste se pohádali. Ale normální to není. Koukej mu taky občas vrazit dítě ať se stará sám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24889
17.1.21 20:26

To je vskutku partner s velkým P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13493
17.1.21 20:28
@Anonymní píše:
Holky, s přítelem jsme si řekli pár slov, pohádaly jsme se a on už je přesně týden pryč. Máme 18 měsíčního syna a když jede z práce, zastaví se za námi ale večer zase odjede…je u sestry…zeotala jsem se ho, zda mě miluje a to řekl ano. Že jsme stále pár a že se určitě prý domu vrátí ale že teď nechce :(…mel se vrátit dnes ale to řekl že ještě nechce. Jdeme i do poradny, kde nám třeba pomůžou ale co mám dělat aby ho to donutilo se vrátit :(…vsichni říkají nepiš mu a nevolej… Pak mu to dojde a vrátí se…ale není to vůbec lehké :( děkuju za rady :(

Na takoveho partnera se muzes v zivote spolehnout :palec:
Jsk pise @pikola vraz mu decko, at se taky stara :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7259
17.1.21 20:40

Ty uz jsi sem tohle psala ne? A nebo to byl tedy velmi podobny pribeh!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
17.1.21 20:55

Vůbec si nedokážu představit dospělé osoby, které se takhle chovají kor když máte děti. Nemáš mu volat ani psát? Je vám snad 15? Týden se schovává u sestry a kašle na svoje dítě? A vy hledáte radu na emiminu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
17.1.21 20:55
@lleennttiillkkaa píše:
To je vskutku partner s velkým P
@cecetka proc hned odsuzujete jeho? treba ona je nesnesitelna zenska a misto hadek, se radeji zdekoval aby mel maly klid… jak takhle muzete nekoho soudit aniz by jste znaly okolnosti… to je jako bych ted napsala, ze ti co soudi bez znalosti okolnosti jsou hlupaci s velkym H… ntb. vzhledem, ze tu zaznelo poradna, tak asi nepujde o prvni hadku, ne? navic ona se taky moc dospele nechova - ze ji kamaradky rikaji, ze mu nema volat, etc… to vam prijde dospele chovani? asi se chovate ve vztazich stejne, kdyz vam jeji chovani prijde koser… vubec nemate anung proc se pohadali, proc partner udelal takove razne reseni… hlavne ze si zase muzete zde kopnout :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20433
17.1.21 21:01

Koukej se s nim dohodnout na dny, kdy si vezme dite a taky at ti dava určitou sumu penez, kdyby se cukal, tak at vi jak to bude vypadat az se definitivne rozejdete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3137
17.1.21 21:13

Máš velkou chybu v nadpisu, to není partner

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24889
17.1.21 21:14

@markytka3 nikoho neodsuzuju, ale dospělý člověk problémy řeší a neutíká od nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
17.1.21 22:02
@Theburnette píše:
Vůbec si nedokážu představit dospělé osoby, které se takhle chovají kor když máte děti. Nemáš mu volat ani psát? Je vám snad 15? Týden se schovává u sestry a kašle na svoje dítě? A vy hledáte radu na emiminu?

Pokud dobře čtu, chodí do práce a z práce jede „domů“ kde předpokládám jezdí hlavně za synem, kdyby jezdil za přítelkyní, tak by mu nedělalo problém tam spát.. To ale z něj nedělá chlapa, co kašle na své dítě.. To že nespí doma, podle mě tak malé dítě vlastně ani „nepozná“.. Takhle nelze soudit, když nevíme, proč se pohádali. Vždy je chyba v obou.. A vzhledem k tomu, že on s ní moc nekomunikuje (asi) a do poradny namířeno mají, tak ji vlastně nezbývá už moc variant, kde se poptat na případné názory.. Pokud ale člověk chce názor, měl by napsat víc informací o situaci.. Takhle mi to trochu vychází, jako že doma nechce pouze spát.. Třeba ho podvedla apod.. Co my takhle víme.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 22:17

@Andrea.Tom ne nepodvedla! Pouze jsem chtěla pozornost a ne aby nonstop cucel do telefonu a na mě kaslal. Do 26 let žil se sestrou takže zodpovědný život se závazky neznal. Znal jen pc hry a práci! :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
5639
17.1.21 22:25
@lleennttiillkkaa píše:
@markytka3 nikoho neodsuzuju, ale dospělý člověk problémy řeší a neutíká od nich.

tak proc partner s velkym P? mozna je to partner s velkym P, ale urcite bude dobry otec, kdyz kazdy den po praci jezdi za synem a jen nechce travit loze s partnerkou a tak na noc odjizdi pryc… co ty vis, co se u nich odehrava? nechapu, proc automaticky vsichni hazi vinu na chlapa… kdyby stal chlap za houby, tak za nima denne po praci nejezdi a nevenuje se synovi… vypada to, ze nemuze vystat partnerku a my tu vime prd proc… no a co zil do 26 u sestry? plno lidi zije u rodicu nebo na davkach s xy detma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
17.1.21 22:30
@Anonymní píše:
@Andrea.Tom ne nepodvedla! Pouze jsem chtěla pozornost a ne aby nonstop cucel do telefonu a na mě kaslal. Do 26 let žil se sestrou takže zodpovědný život se závazky neznal. Znal jen pc hry a práci! :zed:

a ty jsi nesvepravna, ze potrebujes neustalou pozornost chlapa? proc, kdyz byl takovy s nim mas „mimiska“?… tve vyjadrovani a myslenkove pochody mi opet pripominaji, ze dva nevyzrali jedinci si poridili mimino.. sama pises ze znal jen pc a praci,… co jsi cekala, ze se mimiskem ze dne na den zmeni?… proc maji zenske porad potrebu chlapa menit, umocneno myslenkovym pochodem, ze porizenim mimiska se vse obrati k jejich obrazu… ntb. kde jsi zila do 26 ty?… osobne, ja zavazky nechtela a neznala do 35, co je na tom spatneho? proste kazdy to ma v sobe jinak… a ten vyrok, ze zil se sestrou proto zodpovedny zivot se zavazky neznal :mrgreen: ty jsi zila jak? mela jsi nejake zavazky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
17.1.21 22:33

@Andrea.Tom
Ani tak mi to nepřijde jako dospělé jednání, furt je to matka jeho dítěte má si sni sednout a vše probrat a ne utíkat spát ke ségře. Tohle Vám přijde normální? Že takhle řeší dospělé problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat