Partner u císaře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikylump
Nováček 10 příspěvků 16.05.19 11:38
partner u císaře

Ahoj holky, mám dotaz :D Dneska mi doktorka řekla, že nejspíše půjdu na císařský řez, přítel však chtěl být u porodu a byl by rád kdyby mohl i u císaře, já si však nejsem jistá jestli to půjde :? Půjdu do Liberecké porodnice, nemáte některá zkušenosti s tím, zda tam pouštějí partnery k císařskému řezu?
Děkuji :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9112 příspěvků 16.05.19 11:42
@Nikylump píše:
Ahoj holky, mám dotaz :D Dneska mi doktorka řekla, že nejspíše půjdu na císařský řez, přítel však chtěl být u porodu a byl by rád kdyby mohl i u císaře, já si však nejsem jistá jestli to půjde :? Půjdu do Liberecké porodnice, nemáte některá zkušenosti s tím, zda tam pouštějí partnery k císařskému řezu?
Děkuji :mrgreen:

Zeptej se přímo v porodnici. Stejně tak, jestli dělají i bonding po porodu. Na některých sálech to po císaři jde jinde ne.

Reflex
Závislačka 3853 příspěvků 16.05.19 11:47

Pokud máš plánovaného císaře, tak jdi do porodnice, kde umožňují všechno, co chceš. Dá se zařídit, aby byl partner na sále, bonding, dítě hned u partnera a že nepůjdeš na JIP, ale rovnou na nadstandard, kde budeš celou dobu s miminkem a partner s tebou. Jen to nejde všude a v těch velkých porodnicích spíš většinou ne.

1mila2
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 16.05.19 11:48

Musis se zeptat v te tve porodnici. Treba v Jihlave partner na sal muze, v Havlickove Brode ne. Kazda porodnice to ma jinak a ze to nekde pred par mesici neslo neznamena, ze dneska uz to nebude jinak :kytka: drzim palce

1mila2
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 16.05.19 11:50

Jeste dodam, ze v Jihlave ti daji dite hned na pokoj, kdyz breci, tak zazvonis na sestricky a oni ti ho prijdou obstarat a prilozej ti ho na kojeni. To v HB neexistuje…a to je to prej super porodnice. Tam ti dite vezmou a daji ti ho az dalsi den rano :cert: pritom ten prvni den jsou ty deti taaaaak hodny :oops:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1442 příspěvků 16.05.19 11:53

V Lbc je nastandard az pri nastupu a ceka se v poradniku…

Reflex
Závislačka 3853 příspěvků 16.05.19 11:59

V Příbrami to třeba jde zařídit.

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10234 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 12:06

@Nikylump ne na sál určitě ne! Jediná nemocnice v okolí kde toto dovolují je Jablonec nad Nisou :)

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 16.05.19 12:26

@Kristyna.Vechtova Nově to dovoluje i Jilemnická porodnice ;)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 16.05.19 12:37

@Reflex ja mela v lete planovany v Pb a tatinek na sál nemohl, čekal v předsálí. Malou mu hned zabalili a dali, me ji ukázali. Potom se mnou byli rovnou na normalni pokoji a zustal cele odpoledne i s malou. Prvni Horovice, tam tatínkovi ukázali venku a jel domů, ale byla půlnoc. Já byla na JIP a maleho videla k ránu. Zalezi i na lidech, tentokrát jsem mela cisar kompikovanejsi kvuli srustum, tak operátor nesouhlasil s tim, aby by byl na sale.

Reflex
Závislačka 3853 příspěvků 16.05.19 12:43
@kytkalenka píše:
@Reflex ja mela v lete planovany v Pb a tatinek na sál nemohl, čekal v předsálí. Malou mu hned zabalili a dali, me ji ukázali. Potom se mnou byli rovnou na normalni pokoji a zustal cele odpoledne i s malou. Prvni Horovice, tam tatínkovi ukázali venku a jel domů, ale byla půlnoc. Já byla na JIP a maleho videla k ránu. Zalezi i na lidech, tentokrát jsem mela cisar kompikovanejsi kvuli srustum, tak operátor nesouhlasil s tim, aby by byl na sale.

Kámoška rodila loni v Příbrami císařem a tatínek byl celou dobu s ní, na sále, hned po vyndání dostal miminko, pak šli na nadstandard a byli tam celou dobu spolu, dítě měla celou dobu u sebe v posteli.

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10234 příspěvků 1 inzerát 16.05.19 14:49

@Oliverka28 tak to musí být novinka teď někdy z 2019, neb při těhotenství se synem (2016) to nešlo a teď když jsem rodila v lednu tak Jilemnice rekonstruovala, takže jsem musela do Jičína..

kudlanka1
Kecalka 210 příspěvků 16.05.19 18:45

@Nikylump nevim jak je to u vas ale kamaradky mely pritele nebo svou polovicku u porodu i kdyz rodily cisarem jen to myslim nebylo zdarma ale pokud zavolas do porodnice kde chces rodit tak by te meli informovat nektere porodnice delaji i prohlidky porodnich boxu s vykladem a tam se take dozvis vice info

Reflex
Závislačka 3853 příspěvků 16.05.19 19:20

Zdarma to být musí, je to přítomnost osoby blízké, ta nesmí být zpoplatněna. Takže rozhodně nic neplatit.

Merinka11
Kecalka 116 příspěvků 16.05.19 23:51

Pred rokem jsem rodila neplanovanym cisarem ve Fakultce v Ostrave. Pritel mohl byt pritomen, ale za poplatek, ktery cinil, tusim, 800 Kc.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama