pátá nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
haluska
Povídálka 13 příspěvků 22.03.06 12:54
pátá nemoc

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli tu není někdo, kdo přišel v těhotenství do styku s pátou dětskou nemocí. Mně se to stalo před týdnem, byla u nás kamarádka s holčičkou, u které pak týž den večer nemoc propukla. Mám dvě malé děti a jsem v 8. tt. Dr. mi říkal, že můžu potratit, jinak že dítě, pokud ho donosím, bude zdravé. Máte s tím někdo zkušenost?

Reakce:
ibu
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 22.03.06 13:29

Ahoj, syn měl pátou nemoc, když jsem byla ve 4 měsíci. Neonemocněla jsem. Dětská doktorka mi říkala, že většinou to těhu nedostanou, že už to prodělaly nebo byli očkovány, což nechápu, protože jsme možná očkovány tak proti zarděnkám. Taky volala genetikovi a ten řekl to samé a doporučil mi kdybych to náhodou dostala ať se k němu objednám, že mi udělají nějaké testy, kvůli zdraví mimča. Také mi Dr. říkala, že po 3 měsíci těhu to většinou nezpůsobí potrat a inkubační doba je myslím až tři týdny. Tak držím palečky ať se ti to vyhne.

haluska
Povídálka 13 příspěvků 22.03.06 15:20
díky

Ibu, díky za uklidnění. To je asi to, co jsem teď potřebovala nejvíc. Ještě jednou díky.
Haluška

Váš příspěvek
Reklama