Patní ostruhy operace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.6.22 21:13

Patní ostruhy operace

Dobrý večer,
Měli jste někdo operaci kvůli patním ostruhám? Jak to probíhalo? Jak dlouho trvala rekonvalescence? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1036
2.6.22 21:54

S dovolením se připnu. Měla jsem ostruhy na obou nohách, naštěstí mě pomohly rázové vlny, ale četla jsem, že ostruhy dorůstají.2 roky mám už klid, nechala jsem to dojít tak daleko, že jsem se nemohla na nohy téměř postavit, teď v pohodě, akorát nevydržím dloho v podřepu. Ale kdo nezažil, nepochopí, jak ostruhy můžou znepříjemnit život, každý krok, jako bych našlapovala na hřebíky, ostruhy jsem měla 1 a 1.5 cm velké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.22 04:54

Ahoj, operaci bych volila jako poslední možnost. Je více věcí jak je odstranit. A hlavně ostruhy se mohou objevit opravdu znova. Jakýkoli zákrok na patře děsně bolí a ovlivní to celé tělo a chůzi. Na to bych fakt nešla. Co jsem tak lidi znala litovali toho. Takhle tam bude uz navždy bolet ta operace a další a dalsi ostruhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
3.6.22 08:01

Operace je až to poslední možné řešení a osobně bych do toho nešla.
Co vše už máš za sebou?

@Zuzajda1Cmuntovna není pravda, že je více možností jak je odstranit. Existuje jen jedna a to operace.
Rentgen, ultrazvuk jen přeruší nervové propojení, které způsobuje bolest ale patní ostruha zůstává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.22 08:54

Spise jsem myslela třeba razovou vlnu ale dobre aplikovana. Ve spouste zarizeni ji neumeji dobre a efektivne dat. Vim, že taky někdo chodil na ozarovani, to tedy taky asi není nic moc ale zbavil se jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.22 10:57

Děkuji za odpověď. Já už jsem zoufalá. Byla jsem snad na všem. Sama doktorka mi řekla, že rázové vlny v mém případě nemají smysl.. zkusila jsem snad všechno tak nevím.. nedá se s tím takhle žít.. je mi 25 a chodím jak důchodce.. už fakt nevím co delat.. asi se s tím naučím žít

• Citovat
  • Nahlásit
42
3.6.22 11:01
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď. Já už jsem zoufalá. Byla jsem snad na všem. Sama doktorka mi řekla, že rázové vlny v mém případě nemají smysl.. zkusila jsem snad všechno tak nevím.. nedá se s tím takhle žít.. je mi 25 a chodím jak důchodce.. už fakt nevím co delat.. asi se s tím naučím žít

A vysvětlila ti důvod proč nemají smysl?
Ozařování tedy už máš za sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.22 12:09

@LucieP90 říkala, že to už mám tak silný ( na obou nohách), že ozařování, obstriky atd už nepomůžou.. a říkala právě o ty operaci.. nevím..

• Citovat
  • Nahlásit
42
3.6.22 12:32
@Anonymní píše:
@LucieP90 říkala, že to už mám tak silný ( na obou nohách), že ozařování, obstriky atd už nepomůžou.. a říkala právě o ty operaci.. nevím..

Tak být tebou, tak si zajdu ještě za nějakým kvalitním ortopedem 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat