Patron děti

32
13.12.18 16:24

Patron děti

Ahojte vsichni, nema nekdo zkusenosti s nadaci Patron deti? Jdou penizky opravdu potrebmym ( nemocnym detem )? Zaujalo me par pribehu a chtela bych pomoci - urcite by kazda sto koruna pomohla? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

467
13.12.18 16:42

Jak to je s penězi nevím, hodně mi to teď vyskakuje na Facebooku. Přispěla jsem tam minulý měsíc jedné holčičce na iped a včera mi přišel email, kde je fotka té holky s ním v ruce, že děkují a už ho koupili a ona ho používá. To mi přišlo hezké, ale jak to tam s financováním té organizace nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12000
13.12.18 17:31
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
13.12.18 22:40

Pstron deti nadace

Dekuji za Vas nazor a zaslani vyrocni zpravy - mrknu na ni. Taky mi to prave vyskakuje na facebooku. To je fajn ze takto informuji :) Ale stejne bych nejradeji neco koupila primo a zaslala na adresu urcite rodiny teda pokud to jde. Po precteni techto pribehu si pak clovek uvedomi jak nektere veci jsou malicherne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
14.12.18 06:52

@Nela12 Tak můžeš zkusit http://jezisek.zajiceknakoni.cz/ , teď tam přibili nějaké děti, co ještě nemají dárečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.8.19 19:08

vlastni skusenost

Dobry den muj syn je v projektu zapojen name dva mesice aby se vybrali penize na pobyt co potrebuje @Ou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama