Udělejme další radost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hedvikaaa
Kecalka 162 příspěvků 13.12.18 13:06
Udělejme další radost

Ahoj, holky :kytka:

včera po přečtení dizkuze o příspěvku na dárek pro Nikolaska jsem si uvědomila kolik je tu dobrých duší a dostala nápad udělat radost další. S pomocí Vás, kteří máte možnost a dobrou finanční situaci pomoci dalšímu člověku. Udělat na Vánoce radost a přispět částkou vámi zvolenou na dárek pro jednu úžasnou paní, která bydlí v našem městě. Bohuzel takhle paní nemá rodinu. Manžel zemřel, sourozenci ji okradli. Má syna, ale ten je vážně nemocný, takže se jako každá máma stará o něj i když už by si zasloužila opak. Paní je přes 70let a nezbývájí jim peníze na základní věci, jenž jsou pro většinu lidí běžné. Ráda pomáhám lidem, ale konkretním, jelikož vím, kde peníze opravdu končí. Vy tu možnost máte se mnou :kytka: Paní by si přála trekové vysoké celoroční boty, protože jediná radost, která jí zůstala jsou prochazky a na ty jeji žraloky už se nemohu dívat 8o :lol: bohužel ani já nejsem milionář a tak prosím i Vás! Zapojte se se mnou a pojďte poslat nějaké peníze… č. u. Do SZ.
Vše pak ráda zdokumentuju a každému, kdo přispěl pošlu fotky z koupě a upřímné radosti z daru :kytka: moc děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 13.12.18 13:14

@Hedvikaaa pošli ;)

katyca
Závislačka 3499 příspěvků 13.12.18 13:29

@Hedvikaaa bylo by dobré to nejprve po řešit s adminky, nedovedu si představit, že pošlu peníze jen tak někomu na účet, který je tady přihlášený pouze pod nějakým nikem. Byť je to na dobrou věc. ;)

Hedvikaaa
Kecalka 162 příspěvků 13.12.18 13:33

Posílat nemusíš :think: bohuzel dnes je doba, kdy nikdo nikomu nevěří a ja to chápu, ale admin ti nezajistí bezpečí. Už me jednou admin zastřešoval, když jsem posilala ja a nakonec se zjistilo, že to byl podvod. Bud chceš a věř nebo to prosím alespoň nenarušuj :?

Hedvikaaa
Kecalka 162 příspěvků 13.12.18 13:40

@katyca
A dá se to zajistit tak, že budeš vědet.
Vypis z uctu, uctenka od koupeneho daru, fotografie paní s darem apod. Jsem připravená vše zdokumentovat ať každy, kdo přispěje věděl, že opravdu pomohl :)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26398 příspěvků 13.12.18 13:49

Nezlob se, ale na celoroční boty pro důchodkyni nemusíš být milionář.
A nováček s nějakými 100 příspěvky rozhodně důvěru nevzbuzuje. :nevim:

Keyllah
Extra třída :D 12902 příspěvků 13.12.18 13:52
@Hedvikaaa píše:
Posílat nemusíš :think: bohuzel dnes je doba, kdy nikdo nikomu nevěří a ja to chápu, ale admin ti nezajistí bezpečí. Už me jednou admin zastřešoval, když jsem posilala ja a nakonec se zjistilo, že to byl podvod. Bud chceš a věř nebo to prosím alespoň nenarušuj :?

takže pokud se zeptá na zcela logický dotaz, jak se ohlídá, že nováček který chce posílat peníze na účet není podvod, tak hned nemá „narušovat“? 8o no, po tomto příspěvku je to o to méně důvěryhodné......

stinga
Echt Kelišová 8572 příspěvků 13.12.18 13:57

@Hedvikaaa 8o a to myslíš jako vážně, fakt? Že blbky z emimina ti budou posílat prašule na účet :nevim:
tak možná se pár hloupoučkých najde, ale jsi docela nehorázně drzá :cert:

Hedvikaaa
Kecalka 162 příspěvků 13.12.18 13:59

:roll: tak Škoda no! Podle mě je lepší 10× pomoc a jednou se zpalit než nepomoc vubec a lidi, co chodi do podobných dizkuzi a schazuji podobně motivované příspěvky nechápu. Buď chci pomoc pomuzu a nebo nechci a nepíšu doměnky :nevim:

Ms.Ragdoll
Závislačka 3343 příspěvků 13.12.18 14:00

Mrkni na Jeziskova vnoucata ;)

Hedvikaaa
Kecalka 162 příspěvků 13.12.18 14:02

@jenny.fields
Ano, ale pomáhám paní dlouhodobě a platím ji vánoční nákup. Neni jediná komu pomáhám. A jak píšu v popisku.. Najdou se lidi, kteří řádí pomůžou a na podmínkách se rádi domluvy. Bohuzel u vás je to jen štrourání. Nic konstruktivního a žádná chuť pomoci. Tak si založte dizkusí svoji o tom jak neposílat lidem na ucet penize protoze maji status pouze ,, kecalka,, myslim, že tam si spíš popovidáte. Já jsem teď trochu smutná a naštvaná i když jsem tyto reakce asi měla očekávat :,(

Hedvikaaa
Kecalka 162 příspěvků 13.12.18 14:03

@stinga ty si me ne pamatuješ? Obe jsme naletly zhruba pred rokem jedné slečně, co chtela balíček věcí .. :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34933 příspěvků 13.12.18 14:05

@Hedvikaaa Nenech se odradit , možná bylo ukvapené zakládat tuto diskuzi tímto způsobem, pošlete mi peníze, já něco koupím jedné paní, to je zřejmé, že jsou lidé opatrní, protože podvodníků je fůra. Zkus napsat adminům.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26398 příspěvků 13.12.18 14:06

@Hedvikaaa No tak buď smutná a naštvaná, tvůj problém. V diskuzi se může vyjádřit každý. Já si vybírám kde pomoci, abych si byla jistá, že ty prachy někdo neshrábne.
A nikdy by mne nenapadlo vybírat na jedny boty na anonymním serveru.
Ale každý to má jinak.

Svetluska.Lulu
Kecalka 339 příspěvků 13.12.18 14:07

Hele, já přispěla Nikoláskovi, možná i tady bych se zapojila. Ovšem diskusi o Nikoláskovi jsem našla, když už byla hodně rozjetá. Navíc se tam lidi evidentně znali.

A ano, vyžaduje to trochu odvahy, tady tě asi moc lidí zatím nezná a neví, že takhle pomáháš.

Můžeš třeba založit transparentní účet ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama